Hotely Bibione, Taliansko

 • Bibione - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Bibione ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!
Zoradiť podľa
Ukázať ďalšie hotely

Najlepšie hotely

 • Hotel Savoy Beach Hotel & Thermal SPA Bibione
  Renomovaný a moderní 5- hvezdickový hotel, otevrený celorocne, nachází se ve velmi pekné poloze prímo u more, par kroku od lázní Bibione a v blízkosti centra, je propojen s lázenským komplexem prostrednictvím podzemního zatepleného tunelu. Hotel je kompletne zrekonstruovaný a bezbariérový, je složený ze 2 suite, 146 pokoju rozdelených do 5-ti pater, ma 5 výtahu, vyhrazená parkovací místa v podzemních patrových garážích. Elegantní vstupní hala s recepcí, obývací místnost, spolecenská místnost s TV a cítárnou, bar, restaurace – bufet, free service. V 1.patre relaxacní terasa s výhledem na more. Prostorná terasa s výhledem na more s velkými bazény pro dospelé a deti, vodní hry. K dispozici jsou hostum slunecníky a opalovací lehátka. Venkovní kiosk s obcerstvením a snack bar. Vyhrazená pláž s kabinkami; 1 slunecník, 1 lehátko a 1 kresílko na každý pokoj. Velké pokoje s obývací místností, moderne zarízené a vybavené vcetne veškerého príslušenství (barevná TV se satelitem, telefon, trezor, fén, minibar), všechny mají velkou vybavenou terasu s výhledem na more. Kongresový sál pro 300 osob vybavený tou nejmodernejší technologií. Info:www.hotelsavoybeach.eu
  viac
 • Hotel Aparthotel Holiday Bibione
  Prímo u more, první kategorie, kompletne celý klimatizovaný. Skládá se ze 106 bytových jednotek, 8 pater, 3 výtahu, ma bezbariérový prístup. Parkovací místa krytá nebo pod stromy. Vstupní hala s recepcí, obývací místnost, bar, restaurace uvnitr a take free service venku. Detské hrište.K dispozici pracky na žetony. Prostorná terasa s velkými bazény pro dospelé a pro deti o celkové rozloze vodní hladiny cca 750 metru ctverecnich; hostum jsou k dispozici slunecníky a lehátka; kiosk s obcerstvením a snack bar najdeme umístené pod typickou „chýší“. Všechny apartmány jsou luxusne zarízeny a vybaveny vcetne veškerého príslušenství, barevná TV se satelitem, telefon, malý trezor, fén. Vyhrazená pláž s kabinkami, na každý apartmán plážový servis a to 1 slunecník, 1 lehátko a 1 kreslo. Ak na recepcii požiadate o heslo, budete môcť využívať Wi-Fi pripojenie na internet zdarma v celom zariadení (vrátane izieb). Info: www.aparthotelholiday.eu
  viac
  Hotel Hotel Luna Bibione
  Kompletne zrekonstruovaný, si výhodnou polohou cca 50 m od pláže a 300 m od lázenského komplexu. Klimatizace ve všech místnostech a pokojích, bezbariérový prístup. Skládá se ze 102 pokoju rozložených do 8 pater, 2 výtahy. Elegantní vstupní hala s recepcí, obývací místnost, bar, restaurace – bufet, free service. Rozsáhlá solární terasa s bazénem pro dospelé i deti, slunecníky a lehátky jsou k dispozici v omezeném množství. Vyhrazená pláž s kabinkami; na každý pokoj je zajišten plážový servis obsahující 1 slunecník, 1 lehátko a 1 kreslo. Pokoje jsou moderne zarízené a vybavené barevnou TV se satelitem, telefonem, trezorem, fénem a minibarem. Z vetší cásti jsou pokoje vybavené terasou s výhledem na more. Bezdrôtový internet zdarma v hale, reštaurácii, soláriu a v izbách.
  viac
  Hotel Residenza Al Parco Bibione
  Elegantná úplne oplotená novostavba. Od pláže ju delí 80 m hustého lesa. Pláž je dosiahnuteľná pohodlnou cestičkou pre chodcov. V cene všetkých bytov je zahrnutý 1 slnečník + 2 kreslá + 1 lehátko. Obchodná zóna vo vzdialenosti asi 150 m. Budová má suterén s garážami a pračkami na žetóny, byty sú na prízemí a prvom a druhom poschodí. Všetky podlažia dostupné výťahom. Všetky spoločné priestory spĺňajú požiadavky bezbariérového prístupu. Apartmány sú zariadené funkčne, moderne a komfortne:bezpečnostné dvere, klimatizácia, TV SAT, trezor. K dispozícii je bazén pre dospelých a malý bazén pre deti.
  viac
  Hotel Residence Delle Terme Bibione
  Moderná rezidencia s nádhernou polohou, úplne oplotená, vzdialená 100 m od pláže. Táto je dosiahnuteľná prostredníctvom dvoch pohodlných chodníkov ponorených do zelene. Rezidencia je vzdialená 100 m od nového kúpeľného strediska a od centra Bibione ( večernej pešej zóny ). Skladá sa z 2 poschodí s parkovacími miestami/ garážami ( výška vjazdu je 210 cm ) a zo 6 poschodí s apartmánmi. Apartmány sú dostupné tromi schodišťami, celkom siedmymi výťahmi. Funkčná strecha, na ktorej sú dve rozsiahlé zariadené soláriá a tri bazény ( dospelí, začiatočníci, deti ). Okúzľujúci výhľad na more, borovicový les, lagúnu, kúpele a centrum. V blízkosti prírodný hustý borovicový porast. Všetky byty majú samostatné vykurovanie a klimatizáciu, bezpečnostné dvere, malý zamurovaný trezor. Priestorné kryté terasy, mnoho z ních je s výhľadom na more.
  viac
 • Hotel Alexander Bibione
  Particularly quite, surrounded by pine trees, is the Hotel Alexander, family owned and managed, and only 150 meters away from the Beach and Center. Our hospitality of our Hotel allows our guests with children to enjoy a serene and happy vacation. The Hotel is furnished with: a Swimming pool with Water Slide, Whirlpool 30° C., large solarium furnished with sun-umbrellas and sun-beds, private beach with sun umbrella and sunchairs.
  viac

Viac top hotelov