trivago.sk - Porovnanie cien hotelov po celom svete

Ponuky z obľúbených rezervačných stránok

Môžete hľadať podľa mesta, názvu hotela alebo známej pamiatky.

Ponuky z obľúbených rezervačných stránok

Môžete hľadať podľa mesta, názvu hotela alebo známej pamiatky.

Ponuky z obľúbených rezervačných stránok

Môžete hľadať podľa mesta, názvu hotela alebo známej pamiatky.

Porovnávame viaceré rezervačné stránky naraz

 • Viac ako 100

Porovnávame viaceré rezervačné stránky naraz

 • Viac ako 100

Tieto najobľúbenejšie destinácie sú od vás vzdialené iba zopár klikov

  Globálne vyhľadávanie ubytovania trivago

  Vyhľadávač ubytovania trivago umožňuje používateľom niekoľkými kliknutiami porovnávať ceny hotelov z viac než 300 rezervačných stránok pre viac ako 5 miliónov hotelov a ďalších typov ubytovania vo viac ako 190 krajinách. 1400 miliónov cestovateľov mesačne využíva hotelový porovnávač na porovnanie ponúk v rovnakej destinácii. Na trivagu nájdete ubytovanie napríklad na víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách alebo Košiciach. Porovnávač hotelov trivago však vyhľadáva ceny aj v destináciách vhodných na dlhšiu dovolenku ako napríklad týždenný pobyt alebo v najčastejších mestách na služobné cesty. Širokú ponuku hotelov ponúkame napríklad v Prahe či Budapešti.

  Nájdite si ideálny pobyt na trivago

  S trivagom ľahko nájdete dokonalý pobyt a môžete porovnávať ceny z rôznych webových stránok. Stačí zadať, kam chcete ísť, a požadované dátumy cesty a náš vyhľadávací nástroj za vás porovná ceny. Výsledky vyhľadávania môžete spresniť jednoduchým filtrovaním podľa ceny, vzdialenosti (napr. od pláže), počtu hviezdičiek, vybavenia a ďalších kategórií. Či už hľadáte lacné hostely po luxusné apartmány, trivago zjednodušuje rezerváciu online. Vyhľadávať môžete z veľkého počtu izieb a lokalít naprieč Slovenskom, napríklad Bratislavu či Štúrovo, no tiež obľúbené mestá a dovolenkové destinácie v zahraničí.

  Hodnotenia pomáhajú nájsť ideálny pobyt

  Vďaka viac ako 175 miliónom hodnotení hostí a viac ako 19 miliónom obrázkov zistíte viac o destinácii, do ktorej cestujete. trivago zobrazuje priemerné hodnotenie a rozsiahle recenzie z ostatných rezervačných stránok, napr. Hotels.com, Expedia, Agoda, hotelových reťazcov a pod., vďaka čomu máte o ubytovacom zariadení lepší prehľad. trivago zjednodušuje vyhľadávanie informácií o víkendovej ceste do Bojníc vrátane ideálneho pobytu pre vás.

  Postup rezervácie

  trivago ponúka vyhľadávanie ubytovania s rozsiahlym porovnávaním cien. Zobrazené ceny pochádzajú z množstva ubytovacích zariadení a rezervačných stránok. To znamená, že zatiaľ čo sa používatelia na stránke trivago rozhodujú pre pobyt, ktorý najlepšie spĺňa ich požiadavky, rezervačný proces sa realizuje na rezervačných stránkach (ktoré sú prepojené na našu webovú stránku). Kliknutím na tlačidlo Zobraziť ponuku budete presmerovaní na príslušnú rezervačnú stránku, na ktorej môžete dokončiť rezerváciu ponuky nájdenej na stránke trivago. trivago vám pomôže nájsť správnu cenu z viac ako 300 rezervačných stránok.