Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny
Vila Anica

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od86 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od173 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od189 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od171 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od147 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Hodnotenia

9,5
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 92 z najobľúbenejších 
stránok
  • Čistota
    8,9
    Vynikajúce
  • Poloha
    8,3
    Veľmi dobré
  • Služby
    8,7
    Vynikajúce
  • Komfort
    8,3
    Veľmi dobré
  • Vybavenie
    8,2
    Veľmi dobré
  • Kvalita/cena
    8,2
    Veľmi dobré

Top vybavenie

  • Bazén
  • Parkovanie
  • Klimatizácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Parkovanie
  2. Vonkajší bazén
  3. Nefajčiarske izby
  4. Letisková kyvadlová doprava
  5. Bazén
  6. Wi-Fi
  7. Poskytuje sa dezinfekcia na ruky
  8. Bezpečnostné protokoly

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Ústredné kúrenie
  3. Rýchlovarná kanvica
  4. Klimatizácia
  5. Satelitná TV
  6. Káblová TV
  7. Kuchyňa
  8. Chladnička
  9. Kávovar
  10. Televízor s plochou obrazovkou
  11. Jedáleň

Športové vybavenie

  1. Požičovňa bicyklov
  2. Tenisový kurt
  3. Turistiský chodník
  4. Potápanie
  5. Rybolov
  6. Šnorchlovanie
  7. Vodný park
  8. Vybavenie na vodné športy

Pre deti

  1. Detské ihrisko

Lokalita

Barbat 707/A-707/B, 51280, Rab, Chorvátsko

Vzdialenosť od ubytovania Vila Anica

Sv. Kuzme i Damjana:2.8 km

Rab:5.7 km

Crkva Svetog Ivana Evanđelista:5.7 km

Gradski lapidarij:5.8 km

Spomenik palim borcima:5.9 km

Spomenik:5.9 km

Amfiteatar Lun:7.4 km

Gradina:9.7 km

Sv. Jelena:9.7 km

Rab Concentration Camp:10.4 km

Ličko Lešće:43.1 km

Rijeka Airport:57.9 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Barbat 707/A-707/B, 51280, Rab, Chorvátsko

Často kladené otázky týkajúce sa Vila Anica

  • Je v Vila Anica k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, Vila Anica ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 2.

  • Sú v Vila Anica povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Vila Anica nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Vila Anica k dispozícii parkovisko?

    Áno, Vila Anica pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kde sa nachádza Vila Anica?

    Vila Anica sa nachádza na adrese Barbat 707/A-707/B, 51280 Rab, Chorvátsko.

  • Ktoré populárne atrakcie sa nachádzajú blízko Vila Anica?

    Blízko Vila Anica sa nachádzajú tieto atrakcie: Zrče, Selce, Novalja, Vela plaža, Rajska, Plaža Klenovica, Šimuni, Camping Krk.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Rab

  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Villa Tamaris
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 676)
    Rab, 1.0 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Apartments Kesic
    8,7Vynikajúce (hodnotenia: 117)
    Rab, 3.8 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Hotel
    Astoria
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 65)
    Rab, 0.2 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Vila Anica
    9,5Vynikajúce (hodnotenia: 92)
    Rab, 5.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Villas Rab Banjol
    8,0Veľmi dobré (hodnotenia: 190)
    Rab, 0.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Lero
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 11)
    Rab, 0.4 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Fam. Grce
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 63)
    Rab, 4.8 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Maslinov Hlad
    6,1(hodnotenia: 9)
    Rab, 5.4 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Panoramic View
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 17)
    Rab, 1.0 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Vila Anica