od72 €
Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
Zobraziť ceny
Holiday house in the residence Mediterraneo
Holiday house in the residence Mediterraneo
Holiday house in the residence Mediterraneo
Holiday house in the residence Mediterraneo
Holiday house in the residence Mediterraneo

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

od72 €
Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od105 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od40 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od124 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • od117 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • od61 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od49 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od153 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
0 €
0 €
0 €

Hodnotenia

8,4
Veľmi dobré
na základe hodnotení v počte 116 z najobľúbenejších 
stránok
  • Čistota
    8,2
    Veľmi dobré
  • Poloha
    8,6
    Vynikajúce
  • Služby
    8,0
    Veľmi dobré
  • Komfort
    7,6
    Dobré
  • Vybavenie
    7,5
    Dobré
  • Kvalita/cena
    7,5
    Dobré

Top vybavenie

  • WiFi na izbe
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Kaviareň
  2. Expresný príchod/odchod
  3. Výťah
  4. Parkovanie
  5. Terasa
  6. Domáce zvieratá povolené
  7. Nefajčiarske izby
  8. Reštaurácia
  9. 24-hodinová recepcia
  10. Snack bar
  11. Služby práčovne
  12. Práčka

Vybavenie izby

  1. Žehliaca doska
  2. Otvárateľné okná
  3. Televízor
  4. Klimatizácia
  5. Malý salónik
  6. Trezor v izbe
  7. Káblová TV
  8. WiFi (izba)
  9. Kuchyňa
  10. Bezplatná Wi-Fi na izbách
  11. Jedáleň

Športové vybavenie

  1. Tenisový kurt
  2. Vodný park

Lokalita

Viale Falconera, 11, 30021, Caorle, Taliansko

Vzdialenosť od ubytovania Holiday house in the residence Mediterraneo

Caorle:0.1 km

Museo Nazionale di Archeologia del Mare:1.1 km

Happy Arena:5.5 km

Parco Zoo Punta Verde:15.2 km

Faro di Punta Tagliamento:16.8 km

Piazza Torino:18.3 km

Stadio Guido Teghil:18.4 km

Lison:19.6 km

Stadio Pier Giovanni Mecchia:19.9 km

Museo Nazionale Concordiese:19.9 km

Mulini di Sant'Andrea:19.9 km

Venice Marco Polo Airport:43.4 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Viale Falconera, 11, 30021, Caorle, Taliansko

Často kladené otázky týkajúce sa Holiday house in the residence Mediterraneo

  • Je v Holiday house in the residence Mediterraneo k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Holiday house in the residence Mediterraneo neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Holiday house in the residence Mediterraneo povolené domáce zvieratá?

    Áno, Holiday house in the residence Mediterraneo povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v Holiday house in the residence Mediterraneo k dispozícii parkovisko?

    Áno, Holiday house in the residence Mediterraneo pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Holiday house in the residence Mediterraneo?

    Príchod do hotela Holiday house in the residence Mediterraneo je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Holiday house in the residence Mediterraneo?

    Holiday house in the residence Mediterraneo sa nachádza na adrese Viale Falconera, 11, 30021 Caorle, Taliansko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Caorle

  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Touring
    8,3Veľmi dobré (hodnotenia: 497)
    Caorle, 1.4 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Principe
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 1 292)
    Caorle, 1.1 km >> Centrum mesta
    od171 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Excelsior
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 478)
    Caorle, 1.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Miramare
    9,1Vynikajúce (hodnotenia: 435)
    Caorle, 0.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Europa
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 471)
    Caorle, 1.6 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Elite
    9,3Vynikajúce (hodnotenia: 1 875)
    Caorle, 0.9 km >> Centrum mesta
    od164 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    THE ONE CAORLE - Hotel & Apartments
    8,4Veľmi dobré (hodnotenia: 2 600)
    Caorle, 0.5 km >> Centrum mesta
    od228 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Antonella
    6,1(hodnotenia: 730)
    Caorle, 0.3 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Catto Suisse
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 747)
    Caorle, 0.7 km >> Centrum mesta
    od114 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Holiday house in the residence Mediterraneo