Hotely, Lignano Sabbiadoro (Furlansko-Júlske Benátky, Taliansko)

  161 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  197 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  175 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 1. 109 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 2. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 3. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 4. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 5. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 6. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hotely, Lignano Sabbiadoro

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Lignano Sabbiadoro, Taliansko. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Lignano Sabbiadoro - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Lignano Sabbiadoro ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Lignano Sabbiadoro

 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • 265 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  211 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  194 € za noc
  Očakávaná cena za:9/2024
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Lignano Sabbiadro: Miesto, kde má piesok cenu zlata

Keď má nejaké mestečko v názve „zlatý piesok“, čo by ste od neho čakali? Niekto by možno tipol, že sa tam ku každému kopčeku zmrzliny bude rozdávať vrecko plné zlatého piesku, pravda je však iná. Pravdu majú tí, ktorí si predstavili pláže s jemným žltým pieskom. A presne to v Lignano Sabbiadoro nájdete. 8 kilometrov dlhá pláž je ideálna na relax, opaľovanie sa, stavanie zlatých hradov z piesku a vychutnávanie si talianskeho jedla. Lignano Sabbiadoro je letovisko, kde nájdete aquaparky, kluby, hotely, reštaurácie, apartmány a nabíjačku na svoje biologické baterky. Je to drobné mestečko, ktoré bolo založené začiatkom 20. storočia, ale dalo sa sem dostať iba po mori. Neskôr začali vysychať okolité močiare a mestečko sa začalo rozrastať. Nie ako chápadlá talianskej mafie. Iba tak trošku. Tak, aby ste si tu mohli oddýchnuť. A akým spôsobom si tu môžete dobiť svoje baterky?

UŽITE SI DNI PLNÉ ZÁBAVY, LEBO O TO TU IDE

Veľkou výhodou v Lignano Sabbiadoro je, že to máte všade blízko. Aj keď na dovolenke sa vám môže zdať v lenivom režime všetko ďaleko, je to skutočne blízko. Ani otlaky si na nohách neurobíte. Takže keď sa rozhodnete opustiť hotel a ísť na pláž, máte to rovnako ďaleko, ako keby ste sa rozhodli navštíviť Aquasplash. Aquapark, kde sa vybláznite dosýtosti. Žiadne lacné atrakcie, poriadny nášup. To je taký „problém“ s aquaparkami. Aj keď sú hlavne určené pre mladšie ročníky, často sa zabavia viac tí starší. Je to rovnaké ako s filmami od Pixaru. Určené sú pre deti, no spokojnejší z kina väčšinou odchádzajú dospeláci. Zveziete sa tu na toboganoch, v tuneloch, šmykľavkách a vlne dobrej nálady. Keby ste to chceli mať čo najbližšie k zdroju zábavy, ubytovanie nájdete hneď kúsok od Aquasplashu v hoteli Daniele. Tak blízko, že vám bude voda takmer špliechať na okná. Teoreticky by ste podobnú zábavu mohli nájsť aj na pláži počas veterných dní, no plavčíci sú striktnejší ako tí z Baywatchu a počas veterných dní vás do vody nepustia.

Základom úspešnej dovolenky je dobrý výber atrakcií pre deti, ktoré tam prepašujú svojich rodičov. A Lignano Sabbiadoro ich má naozaj dosť. Ďalším zábavným parkom, tentokrát bez kúpania, je Parco Junior. Čo všetko tu nájdete? 5D kino, bazén s loptičkami, jazdu na džípe, na formule, plavbu na kanoe. Taký malý veľký detský raj. Zdá sa vám, že slnko páli viac ako samopal? Nájdite útočisko v tieni stromov miestnej ZOO. Punta Verde je skutočne veľmi pekná zoologická záhrada. Udržiavaná, čistá, o zvieratá je dobre postarané a máte pocit, že sa tam cítia skutočne dobre. Môžete tu pozorovať viac ako 1 500 zvierat z 250 rôznych druhov. Nájdete tu mačkovité šelmy, naozaj veľké mačky, pestrofarebné vtáctvo, papagáje modrejšie ako more v Lignano Sabbiadoro, žirafy, zebry či rôzne podmorské stvory v akváriách.

MÁTE RADŠEJ AKTÍVNY ODDYCH? ZAŠPORTUJTE SI

Plávanie je samozrejmosť, predsa len v mori to chutí ináč ako v chlórovej vode olympijského bazéna. Lignano Sabbiadoro ponúka viac ako len plávanie. Požičajte si bicykle a spoznajte toto mestečko na dvoch kolesách. Morský vietor je kamarát a bude vám fúkať do chrbta. Na dvoch kolesách sa môžete dostať do Marano Lagunare. Roztomilé talianske letovisko, ktoré vás svojou architektúrou poteší určite viac ako samotné Lignano. A za tých pár kilometrov to rozhodne stojí. Keby sa vám nechcelo šliapať, môžete sa tam dostať ľahko aj loďou. Bola by škoda nevyužiť more na športovanie. V požičovni si môžete prenajať windsurf, kanoe či plávaciu dosku s veslom.

Špecialitou je takzvaná psia pláž, kde si môžete zašportovať so svojim psíkom. Na privítanie dostanete welcome drink – vodu v miske. Môžete si prenajať vlastnú ohradu, z ktorej vám pes neutečie, kým sa budete kúpať alebo opaľovať. Aby nemal pocit ako vo väzení, môžete mu prenajať aj špeciálne ležadlo. Navyše sú taj aj psie sprchy. Takže po športovom výkone sa potu a soli zbavíte vy aj váš miláčik. Keby sa vám nechcelo športovať, lebo však ste na dovolenke a pohyb navyše sa neodporúča, navštívte Beach Arenu. Je veľká šanca, že tam natrafíte na atraktívny duel v plážovom futbale. V prípade, že by vám drobný pohyb nezaškodil a máte radi greeny, Lignano Sabbiadoro má svoj vlastný golfový klub. Ste po heroickom výkone unavený a hľadáte lacné ubytovanie? Hotel Pasha je vám k dispozícii.

KAM ZA JEDLOM, KLUBMI A VÝLETMI

Dovolenka bez toho, aby ste ochutnali lokálnu kuchyňu, by nebola úplná. A v Taliansku by to bol takmer ten najväčší hriech. Navštívte vychýrenú Rueda Gaucha. Lahodné mäso na grile, morské príšerky, ryby či skvelý tatarák. A všetko pekne v rustikálnom štýle, ako si to stredomorská kuchyňa zaslúži. Hľadáte niečo elegantnejšie s romantickým výhľadom? Choďte sa najesť do reštaurácie Al Cason. Môžete sa tešiť hlavne na morské plody. Po dobrej večeri je načase navštíviť miestny klub. Kde v Lignano Sabbiadoro nájdete dobrý podnik? Tanec na pláži, podnik na úrovni, dobré miešané drink, to všetko nájdete v Kursaal Clube.

Už ste boli v Benátkach? V prípade, že ešte nie, tak z Lignano Sabbiadoro máte skvelú príležitosť sa tam pozrieť. Benátky, mesto známe svojimi kanálmi, gondolami, skvostnou architektúrou a karnevalom, na vás čakajú iba 110 kilometrov od vášho dočasného domova. Bola by škoda nepodniknúť návštevu tohto mesta, keď je to približne tak ďaleko ako z Piešťan do Žiliny. Triesto je mestečko vzdialené 90 km a keby ste mali silné abstinenčné príznaky za poriadnou architektúrou, navštívte ho. Nechce sa vám podnikať ďaleké výlety? Navštívte neďalekú rieku Tagliemento , pokojne aj na bicykli. Jedinečný ekosystém, jedna z posledných divokých alpských riek. Ak by existovali dve rieky na svete, ktoré vás budú fascinovať, toto bude jedna z nich. A tá druhá? To už je na vašich osobných preferenciách.

Od mesta, ktoré nemá ani 100 rokov, nemôžete čakať veľkú históriu, veľké pamiatky a veľkú kultúru. Za to môžete rátať so zlatým pieskom, zábavnými parkmi, tanečnými klubmi, dobrými reštauráciami a skvelým dobitím energie , ktorú ste počas roka stratili. Ak prichádzate do Lignano Sabbiadoro s týmto cieľom, neexistuje, aby ste odtiaľto odišli sklamaný. A nezáleží na tom, či ste prišli s deťmi, na romantickú dovolenku alebo si užiť poriadny letný žúr. Odídete spokojný.

Our top-rated cheap hotels in Lignano Sabbiadoro

  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Často kladené otázky o destinácii Lignano Sabbiadoro

 • Ktoré hotely sú v destinácii Lignano Sabbiadoro najlepšie?

  V destinácii Lignano Sabbiadoro sa určite oplatí pozrieť Hotel Villaggio Los Nidos, Hotel President, Hotel Vina De Mar, and Hotel Meridianus. Mnoho cestovateľov odporúča práve tieto hotely.

 • Ktoré luxusné hotely sú v destinácii Lignano Sabbiadoro najlepšie?

  Pre pocit luxusu v destinácii Lignano Sabbiadoro môžete skúsiť and Hotel Greif. Tieto hotely sú známe nadštandardným vybavením a prvotriednymi službami.

 • Ktoré hotely sú v destinácii Lignano Sabbiadoro najlepšie pre rodiny s deťmi?

  Ak navštevujete Lignano Sabbiadoro s rodinou, môžete zvážiť Hotel Villaggio Los Nidos, Hotel President, Hotel Vina De Mar, and Camping Sabbiadoro. Tieto hotely ponúkajú rôzne služby a aktivity pre rodiny s deťmi.

 • Ktoré hotely, ktoré sú priateľské k domácim zvieratám, sú v destinácii Lignano Sabbiadoro najlepšie?

  Cestujete s domácimi zvieratami? Hotely Hotel President, Camping Sabbiadoro, Green Village Eco Resort, and Hotel Adria by mohli byť ideálne. Tieto ubytovacie zariadenia sú nielen priateľské k domácim zvieratám, ale ponúkajú aj množstvo zariadení, aby sa vaše zvieratá cítili ako doma.

 • Ktoré wellness hotely sú v destinácii Lignano Sabbiadoro najlepšie?

  Ak hľadáte relaxačný wellness pobyt v destinácii Lignano Sabbiadoro, pozrite sa na Hotel President, Hotel Meridianus, Green Village Eco Resort, and Residenza Cristallo. Tieto hotely ponúkajú vynikajúce wellness služby a zariadenia.