- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Hachioji, Japonsko.
74 hotels in Hachioji
- Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Ikoi Sanso
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné ceny- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Ome, Japonsko.
KAMENOI HOTEL Ome
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné ceny- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Tokorozawa, Japonsko.
Kikusuitei
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné ceny- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Koganei, Japonsko.
Ryokan Niko
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné ceny- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Sagamihara, Japonsko.
Ryokan Miharu
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné ceny- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Ome, Japonsko.
Nobori
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyビジネスイン拝島
Vyberte dátumy a pozrite si presné cenyDP Oyamamachi Tokyo
Vyberte dátumy a pozrite si presné cenyTamagawaen
Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny- Obľúbená voľba
Obľúbenosť sa určuje podľa celkového počtu hodnotení tohto ubytovania od hostí v porovnaní so všetkými ostatnými ubytovaniami rovnakého typu s rovnakým počtom hviezdičiek v meste Hachioji, Japonsko.
Kougetsu Sanso
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyYoneyama Ryokan
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyうつぼや荘
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.
