Türkmen, Turgut Özal Blv. no:129, 09400, Kusadasi, Turecko
Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny
City's Hill Hotel
City's Hill Hotel
City's Hill Hotel
City's Hill Hotel
City's Hill Hotel

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od206 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od100 €
    Pozrieť ceny z(o) 1 stránky
    Zobraziť ceny
  • od88 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od143 €
    Pozrieť ceny z(o) 3 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od98 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny

Cenový trend

Na základe priemerných cien na stránke trivago za posledných 30 dní
222 €
110 €
0 €

Lun, 20.07.26

222 €

Mar, 21.07.26

193 €

Mer, 22.07.26

174 €

Jeu, 23.07.26

141 €

Ven, 24.07.26

165 €

Sam, 25.07.26

153 €

Dim, 26.07.26

144 €

Lun, 27.07.26

210 €

Mar, 28.07.26

221 €

Mer, 29.07.26

X

Jeu, 30.07.26

X

Ven, 31.07.26

X

Sam, 01.08.26

X

Dim, 02.08.26

X

Lun, 03.08.26

X

Mar, 04.08.26

X

Mer, 05.08.26

X

Jeu, 06.08.26

X

Ven, 07.08.26

X

Sam, 08.08.26

X

Dim, 09.08.26

X

Lun, 10.08.26

X

Mar, 11.08.26

X

Mer, 12.08.26

X

Jeu, 13.08.26

X

Ven, 14.08.26

X

Sam, 15.08.26

X

Dim, 16.08.26

X

Lun, 17.08.26

X

Mar, 18.08.26

X

Mer, 19.08.26

X

Jeu, 20.08.26

X

Ven, 21.08.26

X

Sam, 22.08.26

X

Dim, 23.08.26

X

Lun, 24.08.26

X

Mar, 25.08.26

X

Mer, 26.08.26

X

Jeu, 27.08.26

X

Ven, 28.08.26

X

Sam, 29.08.26

X

Dim, 30.08.26

X

Lun, 31.08.26

X

Mar, 01.09.26

X

Mer, 02.09.26

X

Jeu, 03.09.26

X

Ven, 04.09.26

X

Sam, 05.09.26

X

Hodnotenia

7,9
Dobré
na základe hodnotení v počte 3 882 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Kusadasi

Hodnotenia hostí

Vynikajúce49%
Veľmi dobré22%
Dobré9%
Prijateľné9%
Nedostatočné11%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Bazén
  • Wellness
  • Parkovanie
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar
  • Posilňovňa

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Arkádové hry/videohry
  3. Vstupná hala
  4. Expresný príchod/odchod
  5. Výťah
  6. Posilňovňa
  7. Parkovanie
  8. Terasa
  9. Bar
  10. Bar pri bazéne
  11. Vonkajší bazén
  12. Hotelový trezor

Pre deti

  1. Detská postieľka
  2. Detské ihrisko
  3. Detské jedlá

Wellness

  1. Masáže
  2. Sauna
  3. Hammam

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Žehliaca doska
  3. Otvárateľné okná
  4. Televízor
  5. fén
  6. Ústredné kúrenie
  7. Klimatizácia
  8. Kozmetické zrkadlo
  9. Minibar
  10. Satelitná TV
  11. Stôl

Športové vybavenie

  1. Fitness
  2. Tenisová hala
  3. Stolný tenis

Potraviny a nápoje

  1. Halal jedlo (حلال)

Lokalita

Türkmen, Turgut Özal Blv. no:129, 09400, Kusadasi, Turecko

Vzdialenosť od ubytovania City's Hill Hotel

Kusadasi:2.2 km

Güvercinada Kalesi:2.5 km

Library Of Celsus:9.2 km

Ephesus:9.3 km

Çamlık:9.5 km

Church Of Mary:9.6 km

Temple Of Artemis (Artemision):11.5 km

Ephesus Archaeological Museum:11.7 km

İsa Bey Camii:11.8 km

Notion:14.2 km

Claros:15.6 km

Adnan Menderes Airport:47 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Türkmen, Turgut Özal Blv. no:129, 09400, Kusadasi, Turecko

Často kladené otázky týkajúce sa City's Hill Hotel

  • Je v City's Hill Hotel k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, City's Hill Hotel ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 2.

  • Sú v City's Hill Hotel povolené domáce zvieratá?

    Nie, v City's Hill Hotel nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v City's Hill Hotel k dispozícii parkovisko?

    Áno, City's Hill Hotel pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v City's Hill Hotel?

    Príchod do hotela City's Hill Hotel je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza City's Hill Hotel?

    City's Hill Hotel sa nachádza na adrese Türkmen, Turgut Özal Blv. no:129, 09400 Kusadasi, Turecko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Kusadasi

  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Charisma De Luxe Hotel
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 7 775)
    Kusadasi, 1.7 km >> Centrum mesta
    od88 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Carina
    6,9(hodnotenia: 1 353)
    Kusadasi, 1.1 km >> Centrum mesta
    od67 €
    Pozrieť ceny z(o) 3 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Korumar Ephesus Beach & Spa Resort - Ultra All Inclusive
    9,1Vynikajúce (hodnotenia: 7 195)
    Kusadasi, 8.6 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 2 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Ekin Hotel
    6,7(hodnotenia: 406)
    Kusadasi, 2.3 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Suhan Seaport 360 Hotel
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 2 443)
    Kusadasi, 1.5 km >> Centrum mesta
    od76 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Labranda Ephesus Princess
    7,9Dobré (hodnotenia: 7 799)
    Kusadasi, 13.9 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Faustina Hotel & Spa
    7,8Dobré (hodnotenia: 1 734)
    Kusadasi, 16.3 km >> Centrum mesta
    od215 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Liberty Kusadasi
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 3 020)
    Kusadasi, 3.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Medos Beach Hotel
    8,2Veľmi dobré (hodnotenia: 734)
    Kusadasi, 15.8 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela City's Hill Hotel