od131 €
Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
Zobraziť ceny
DoubleTree by Hilton Malta
DoubleTree by Hilton Malta
DoubleTree by Hilton Malta
DoubleTree by Hilton Malta
DoubleTree by Hilton Malta

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

od131 €
Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od54 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od37 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od72 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od150 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
0 €
0 €
0 €

Hodnotenia

8,6
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 13 443 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Qawra

Hodnotenia hostí

Vynikajúce53%
Veľmi dobré27%
Dobré11%
Prijateľné6%
Nedostatočné3%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Bazén
  • Wellness
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar
  • Posilňovňa

Všetko vybavenie

Wellness

  1. Salón krásy
  2. Parná sauna
  3. Masáže
  4. Vírivka
  5. Starostlivosť o telo
  6. masáž horúcimi kameňmi
  7. Telový peeling
  8. Telový zábal

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Kaviareň
  2. Výťah
  3. Posilňovňa
  4. Parkovanie
  5. Terasa
  6. Domáce zvieratá povolené
  7. Bar
  8. Bar na pláži
  9. Bar pri bazéne
  10. Vonkajší bazén
  11. Krytý bazén
  12. Konferenčné miestnosti

Pre deti

  1. Detská postieľka
  2. Opatrovanie detí
  3. Detský klub
  4. Organizované aktivity pre deti
  5. Detské jedlá

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup
  2. Bezbariérová cesta
  3. Bezbariérová kúpeľňa
  4. Bezbariérové parkovanie
  5. Bezbariérový prístup na izbe

Vybavenie izby

  1. Vaňa
  2. Kúpeľňa so sprchou
  3. Žehliaca doska
  4. Otvárateľné okná
  5. Televízor
  6. fén
  7. Ústredné kúrenie
  8. Klimatizácia
  9. Satelitná TV
  10. Stôl
  11. Telefón

Športové vybavenie

  1. Požičovňa bicyklov
  2. Fitness
  3. Surfing
  4. Potápanie
  5. Stolný tenis
  6. Šnorchlovanie
  7. Vybavenie na vodné športy

Charakteristiky hotela

  1. Priateľský k LGBTQ+ hosťom

Lokalita

Qawra, Qawra, SPB2402, Malta

Vzdialenosť od ubytovania DoubleTree by Hilton Malta

Qawra:0.8 km

National Stadium Ta' Qali:6.7 km

Mdina:7.8 km

Saint John's Co-Cathedral:10.7 km

Grandmaster's Palace:10.7 km

Fort Saint Elmo:10.9 km

Fort Saint Angelo:11.5 km

Ħal Saflieni Hypogeum:12.4 km

Malta International Airport:13.1 km

It-Tempji ta' Ħaġar Qim:14.3 km

Blue Grotto:15.3 km

Sampieri:91.2 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Qawra, Qawra, SPB2402, Malta

Často kladené otázky týkajúce sa DoubleTree by Hilton Malta

  • Je v DoubleTree by Hilton Malta k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, DoubleTree by Hilton Malta ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 2.

  • Sú v DoubleTree by Hilton Malta povolené domáce zvieratá?

    Áno, DoubleTree by Hilton Malta povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v DoubleTree by Hilton Malta k dispozícii parkovisko?

    Áno, DoubleTree by Hilton Malta pre svojich hostí poskytuje Parkovanie, Bezbariérové parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v DoubleTree by Hilton Malta?

    Príchod do hotela DoubleTree by Hilton Malta je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza DoubleTree by Hilton Malta?

    DoubleTree by Hilton Malta sa nachádza na adrese Qawra, SPB2402 Qawra, Malta.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Qawra

  • Hotel
    Belmont Court
    7,4(hodnotenia: 34)
    Qawra, 0.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel White Dolphin Holiday Complex
    6,6(hodnotenia: 405)
    Qawra, 0.1 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Suncrest
    8,2Veľmi dobré (hodnotenia: 3 458)
    Qawra, 0.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Sunflower
    8,1Veľmi dobré (hodnotenia: 29)
    Qawra, 0.6 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    db San Antonio Hotel + Spa All Inclusive
    8,7Vynikajúce (hodnotenia: 18 707)
    Zátoka St. Paul, 1.1 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Seaview Hotel Malta
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 8 556)
    Zátoka St. Paul, 0.9 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Mayflower Hotel Malta
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 9 083)
    Zátoka St. Paul, 1.4 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    QAWRA Palace Resort & SPA
    8,2Veľmi dobré (hodnotenia: 16 000)
    Zátoka St. Paul, 1.6 km >> Centrum mesta
    od54 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Salini Resort
    8,4Veľmi dobré (hodnotenia: 9 286)
    Naxxar, 4.2 km >> Centrum mesta
    od168 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela DoubleTree by Hilton Malta