Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's
Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's
Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's
Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's
Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

  • Wi-fi zdarma
  • Bazén
  • Wellness
Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Podobné ubytovania

    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Pozrieť ceny z(o) 1 stránky
    od447 €
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Pozrieť ceny z(o) 3 stránok
    od52 €
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Klimatizácia
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Klimatizácia
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
335 €
170 €
0 €

ut, 20.10.26

X

st, 21.10.26

X

št, 22.10.26

X

pi, 23.10.26

X

so, 24.10.26

335 €

ne, 25.10.26

X

po, 26.10.26

X

ut, 27.10.26

X

st, 28.10.26

X

št, 29.10.26

X

pi, 30.10.26

X

so, 31.10.26

X

ne, 01.11.26

X

po, 02.11.26

X

ut, 03.11.26

X

st, 04.11.26

X

št, 05.11.26

X

pi, 06.11.26

X

so, 07.11.26

X

ne, 08.11.26

X

po, 09.11.26

X

ut, 10.11.26

X

st, 11.11.26

X

št, 12.11.26

X

pi, 13.11.26

X

so, 14.11.26

X

ne, 15.11.26

X

po, 16.11.26

X

ut, 17.11.26

X

st, 18.11.26

X

št, 19.11.26

X

pi, 20.11.26

X

so, 21.11.26

X

ne, 22.11.26

X

po, 23.11.26

X

ut, 24.11.26

X

st, 25.11.26

X

št, 26.11.26

X

pi, 27.11.26

X

so, 28.11.26

X

ne, 29.11.26

X

po, 30.11.26

X

ut, 01.12.26

X

st, 02.12.26

X

št, 03.12.26

X

pi, 04.12.26

X

so, 05.12.26

X

ne, 06.12.26

X

po, 07.12.26

X

ut, 08.12.26

X

st, 09.12.26

X

št, 10.12.26

X

pi, 11.12.26

X

so, 12.12.26

X

ne, 13.12.26

X

po, 14.12.26

X

ut, 15.12.26

X

st, 16.12.26

X

št, 17.12.26

X

pi, 18.12.26

X

so, 19.12.26

X

ne, 20.12.26

X

Hodnotenia

8,9
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 13 905 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste St. Julian's

Hodnotenia hostí

Vynikajúce76%
Veľmi dobré18%
Dobré4%
Prijateľné1%
Nedostatočné1%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Bazén
  • Wellness
  • Parkovanie
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar
  • Posilňovňa

Všetko vybavenie

Wellness

  1. Salón krásy
  2. Masáže
  3. Sauna
  4. Vírivka
  5. Starostlivosť o telo
  6. masáž horúcimi kameňmi
  7. Župan
  8. Telový peeling
  9. Telový zábal

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Kaviareň
  3. Vstupná hala
  4. Expresný príchod/odchod
  5. Výťah
  6. Posilňovňa
  7. Kaderníctvo
  8. Parkovanie
  9. Terasa
  10. Odnos batožiny
  11. Bar
  12. Bar pri bazéne

Pre deti

  1. Detská postieľka
  2. Opatrovanie detí
  3. Detské jedlá

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup
  2. Bezbariérová cesta
  3. Bezbariérové parkovanie

Vybavenie izby

  1. Vaňa
  2. Kúpeľňa so sprchou
  3. Žehliaca doska
  4. Otvárateľné okná
  5. Televízor
  6. fén
  7. Ústredné kúrenie
  8. Rýchlovarná kanvica
  9. Klimatizácia
  10. Minibar
  11. Platená televízia

Športové vybavenie

  1. Biliardový stôl
  2. Požičovňa bicyklov
  3. Fitness
  4. Minigolf
  5. Jazda na koňoch
  6. Surfing
  7. Tenisový kurt
  8. Turistiský chodník
  9. Potápanie
  10. Joga
  11. Rybolov
  12. Šnorchlovanie

Téma/typ hotela

  1. Kongresový hotel

Charakteristiky hotela

  1. Vhodné pre rodiny s deťmi

Potraviny a nápoje

  1. Halal jedlo (حلال)

Lokalita

St Georges Bay, St. Julian's, STJ3391, Malta

Vzdialenosť od ubytovania Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's

St. Julian's:1.2 km

Saint John's Co-Cathedral:4.1 km

Grandmaster's Palace:4.1 km

Fort Saint Angelo:4.9 km

Ħal Saflieni Hypogeum:6.9 km

National Stadium Ta' Qali:7.8 km

Malta International Airport:8.9 km

Blue Grotto:12.5 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

St Georges Bay, St. Julian's, STJ3391, Malta

Často kladené otázky týkajúce sa Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's

  • Je v Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 2.

  • Sú v Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's k dispozícii parkovisko?

    Áno, Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's pre svojich hostí poskytuje Parkovanie, Bezbariérové parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's?

    Príchod do hotela Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's?

    Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's sa nachádza na adrese St Georges Bay, STJ3391 St. Julian's, Malta.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste St. Julian's

  • Ivy Hotel
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Mercure St. Julian's Malta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • The Westin Dragonara Resort, Malta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Hyatt Centric Malta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Malta Marriott Resort & Spa
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Hotel Valentina
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Voco Malta By Ihg
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • St. Julian's Bay Hotel
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Destinácie v blízkosti hotela Radisson Blu Resort, Malta St. Julian's