Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Maruko Ha Long Hotel
Maruko Ha Long Hotel
Maruko Ha Long Hotel
Maruko Ha Long Hotel
Maruko Ha Long Hotel

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

  • Wi-fi zdarma
  • Parkovanie
  • Klimatizácia
Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Podobné ubytovania

    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Domáce zvieratká povolené
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Hodnotenia

7,9
Dobré
na základe hodnotení v počte 99 z najobľúbenejších 
stránok

    Top vybavenie

    • WiFi na izbe
    • Parkovanie
    • Klimatizácia

    Všetko vybavenie

    Vybavenie ubytovacieho zariadenia

    1. Parkovanie
    2. Služby práčovne
    3. Úschovňa batožiny
    4. Upratovacia služba
    5. Wi-Fi
    6. Poskytuje sa dezinfekcia na ruky
    7. Poskytujú sa rúška
    8. Online registrácia/odhlásenie
    9. Lekárnička prvej pomoci

    Vybavenie izby

    1. Krb
    2. Kúpeľňa so sprchou
    3. Žehliaca doska
    4. fén
    5. Klimatizácia
    6. Minibar
    7. Trezor v izbe
    8. Káblová TV
    9. Bezplatná Wi-Fi na izbách
    10. Skriňa
    11. Hasiaci prístroj
    12. Detektor dymu

    Charakteristiky hotela

    1. Vhodné pre rodiny s deťmi

    Lokalita

    M2-11 Sun Plaza Grand World, Hong Gai, Vietnam

    Vzdialenosť od ubytovania Maruko Ha Long Hotel

    Dragon's Run:1.5 km

    Hạ Long Bay:5.4 km

    Hong Gai:5.5 km

    Noi Bai International Airport:131.5 km

    Informácie o ubytovacom zariadení

    M2-11 Sun Plaza Grand World, Hong Gai, Vietnam

    Často kladené otázky týkajúce sa Maruko Ha Long Hotel

    • Je v Maruko Ha Long Hotel k dispozícii bazénová oblasť?

      Nie, Maruko Ha Long Hotel neponúka bazénové oblasti.

    • Sú v Maruko Ha Long Hotel povolené domáce zvieratá?

      Nie, v Maruko Ha Long Hotel nie sú povolené domáce zvieratá.

    • Je v Maruko Ha Long Hotel k dispozícii parkovisko?

      Áno, Maruko Ha Long Hotel pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

    • Kde sa nachádza Maruko Ha Long Hotel?

      Maruko Ha Long Hotel sa nachádza na adrese M2-11 Sun Plaza Grand World, 200000 Hong Gai, Vietnam.

    • Aké sú podmienky zrušenia rezervácie pre Maruko Ha Long Hotel?

      Podmienky zrušenia rezervácie pre Maruko Ha Long Hotel sa líšia v závislosti od typu izby a podmienok konkrétnej rezervácie.

    Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

    Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Hong Gai

    • Citadines Marina Halong
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wyndham Garden Legend Halong
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • The Yacht Hotel by DC
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Grand Pioneers Halong Bay Cruise 1
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Alisa Premier Cruise
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Paradise Suites Hotel
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Grand Fleuve Boutique
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Muong Thanh Luxury Ha Long Centre Hotel
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Mon ChÉri Cruises
      Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

    Iné pobyty v destinácii Hong Gai

    Destinácie v blízkosti hotela Maruko Ha Long Hotel