Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
The Blue Sky Resort@ Koh Payam
The Blue Sky Resort@ Koh Payam
The Blue Sky Resort@ Koh Payam
The Blue Sky Resort@ Koh Payam
The Blue Sky Resort@ Koh Payam

Hodnotenia

8,6
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 2 575 z najobľúbenejších 
stránok
  • Čistota
    8,4
    Veľmi dobré
  • Poloha
    8,4
    Veľmi dobré
  • Služby
    8,1
    Veľmi dobré
  • Komfort
    8,3
    Veľmi dobré
  • Vybavenie
    8,0
    Veľmi dobré
  • Kvalita/cena
    7,8
    Dobré

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Bazén
  • Parkovanie
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Kaviareň
  3. Expresný príchod/odchod
  4. Parkovanie
  5. Terasa
  6. Bar
  7. Krytý bazén
  8. Hotelový trezor
  9. Konferenčné miestnosti
  10. Nefajčiarske izby
  11. PC s internetom
  12. Reštaurácia

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Otvárateľné okná
  3. Televízor
  4. fén
  5. Satelitná TV
  6. Telefón
  7. Trezor v izbe
  8. Káblová TV
  9. WiFi (izba)
  10. Chladnička
  11. Bezplatná Wi-Fi na izbách
  12. Vonkajší gril

Športové vybavenie

  1. Surfing

Charakteristiky hotela

  1. Vhodné pre rodiny s deťmi

Lokalita

1, 22 หมู่ 1, Ranong, 85000, Thajsko

Vzdialenosť od ubytovania The Blue Sky Resort@ Koh Payam

Viewpoint And Ferries:2.7 km

Ranong:3.4 km

Rattana Rangsarn Throne Hall:3.4 km

Bayintnaung Statue:6.7 km

Clock Tower:6.8 km

Bogyoke Statue:7.1 km

Lang Suan:51.3 km

Surat Thani Airport:108.3 km

Informácie o ubytovacom zariadení

1, 22 หมู่ 1, Ranong, 85000, Thajsko

Často kladené otázky týkajúce sa The Blue Sky Resort@ Koh Payam

  • Je v The Blue Sky Resort@ Koh Payam k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, The Blue Sky Resort@ Koh Payam ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 1.

  • Sú v The Blue Sky Resort@ Koh Payam povolené domáce zvieratá?

    Nie, v The Blue Sky Resort@ Koh Payam nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v The Blue Sky Resort@ Koh Payam k dispozícii parkovisko?

    Áno, The Blue Sky Resort@ Koh Payam pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v The Blue Sky Resort@ Koh Payam?

    Príchod do hotela The Blue Sky Resort@ Koh Payam je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza The Blue Sky Resort@ Koh Payam?

    The Blue Sky Resort@ Koh Payam sa nachádza na adrese 1, 22 หมู่ 1, 85000 Ranong, Thajsko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Ranong

  • The B Ranong Trend Hotel
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Sino Mansion
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Rattana's Resort
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • B and B Hotel
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Petch Ranong At Town
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Frog Beach House
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Wasana Resort Ranong
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Rasta House,,Koh Phayam
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Iné pobyty v destinácii Ranong

Populárne kategórie hotelov v Ranong

Destinácie v blízkosti hotela The Blue Sky Resort@ Koh Payam