od102 €
Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
Zobraziť ceny
Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg
Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg
Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg
Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg
Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

od102 €
Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od74 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od84 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od103 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • od81 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od115 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od166 €
    Pozrieť ceny z(o) 1 stránky
    Zobraziť ceny
  • od52 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • od133 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny

Ďalšie hotely siete IHG Hotels and Resorts v Rím

  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    InterContinental Rome Ambasciatori Palace by IHG
    9,4Vynikajúce (hodnotenia: 1 770)
    1.8 km >> Koloseum
    od566 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Holiday Inn Rome - Eur Parco Dei Medici By Ihg
    7,8Dobré (hodnotenia: 12 460)
    9.5 km >> St Peters Basilica
    od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Crowne Plaza Rome - St. Peters By Ihg
    8,5Vynikajúce (hodnotenia: 14 926)
    3.0 km >> St Peters Basilica
    od166 €
    Pozrieť ceny z(o) 1 stránky
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Six Senses ROME by IHG
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 848)
    Rím, 0.3 km >> Centrum mesta
    od1 016 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Indigo Rome - St. George By Ihg
    9,3Vynikajúce (hodnotenia: 5 838)
    0.9 km >> St Peters Basilica
    od365 €
    Pozrieť ceny z(o) 1 stránky
    Zobraziť ceny

Často kladené otázky o destinácii Rím

  • Koľko hotelov siete IHG Hotels and Resorts je v Rím?

    V Rím je 6 hotelov siete IHG Hotels and Resorts, vrátane tohto.

  • Koľko zvyčajne stoja hotely siete IHG Hotels and Resorts v Rím?

    Ceny hotelov siete IHG Hotels and Resorts v Rím sa zvyčajne pohybujú od 102 € do 1 016 € za noc, na základe predpokladaných cien.

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
0 €
0 €
0 €

Hodnotenia

7,4
na základe hodnotení v počte 2 100 z najobľúbenejších 
stránok

Najlepšie hodnotené aspekty tohto ubytovania

Hodnotenia hostí

Vynikajúce34%
Veľmi dobré24%
Dobré20%
Prijateľné11%
Nedostatočné11%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Kaviareň
  3. Vstupná hala
  4. Expresný príchod/odchod
  5. Výťah
  6. Bar
  7. Hotelový trezor
  8. Konferenčné miestnosti
  9. Nefajčiarske izby
  10. Reštaurácia
  11. 24-hodinová recepcia
  12. Snack bar

Pre deti

  1. Opatrovanie detí
  2. Detské jedlá

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Žehliaca doska
  3. Televízor
  4. fén
  5. Ústredné kúrenie
  6. Klimatizácia
  7. Satelitná TV
  8. Stôl
  9. Telefón
  10. Trezor v izbe
  11. Káblová TV
  12. WiFi (izba)

Téma/typ hotela

  1. Kongresový hotel

Charakteristiky hotela

  1. Priateľský k LGBTQ+ hosťom

Lokalita

Via Aurelia, 619, 00165, Rím, Taliansko

Vzdialenosť od ubytovania Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg

Battistini:1.2 km

Bazilika Svätého Petra:3.1 km

Sixtínska Kaplnka:3.2 km

Castle Of The Holy Angel:4.1 km

Pantheon:4.9 km

Rím:5.5 km

Trevi Fountain:5.5 km

Spanish Steps:5.5 km

Roman Forum:5.7 km

Koloseum:6.2 km

Basilica Of Saint Mary Major:6.7 km

Rome–Fiumicino Airport:16.8 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Via Aurelia, 619, 00165, Rím, Taliansko

Často kladené otázky týkajúce sa Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg

  • Je v Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg k dispozícii parkovisko?

    Nie, Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg neposkytuje parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg?

    Príchod do hotela Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg?

    Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg sa nachádza na adrese Via Aurelia, 619, 00165 Rím, Taliansko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Rím

  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Eccelso Hotel
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 1 715)
    Rím, 2.1 km >> Centrum mesta
    od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    The Britannia Hotel
    8,8Vynikajúce (hodnotenia: 5 045)
    1.2 km >> Koloseum
    od111 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Luxury on the River
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 1 818)
    1.4 km >> St Peters Basilica
    od93 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Residenza Dorò
    7,9Dobré (hodnotenia: 536)
    1.7 km >> St Peters Basilica
    od147 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • 1 Počet hviezdičiek
    Hotel
    La Maison Blanche
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 147)
    1.4 km >> Koloseum
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    B&B HOTEL Roma Tuscolana San Giovanni
    8,4Veľmi dobré (hodnotenia: 5 183)
    3.1 km >> Koloseum
    od83 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    TH Roma - Carpegna Palace
    8,3Veľmi dobré (hodnotenia: 5 735)
    2.7 km >> St Peters Basilica
    od103 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Raeli Hotel Regio
    7,9Dobré (hodnotenia: 4 705)
    1.7 km >> Koloseum
    od66 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Check-Inn Rooms
    8,8Vynikajúce (hodnotenia: 231)
    1.7 km >> St Peters Basilica
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Garner Hotel Rome Aurelia By Ihg