od59 €
Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
Zobraziť ceny
Harmony Hotel Istanbul & SPA
Harmony Hotel Istanbul & SPA
Harmony Hotel Istanbul & SPA
Harmony Hotel Istanbul & SPA
Harmony Hotel Istanbul & SPA

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

od59 €
Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od521 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od96 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od72 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od106 €
    Pozrieť ceny z(o) 1 stránky
    Zobraziť ceny
  • od69 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od67 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od32 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • od108 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od52 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od52 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od71 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od28 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
0 €
0 €
0 €

Hodnotenia

8,1
Veľmi dobré
na základe hodnotení v počte 2 122 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Istanbul

Hodnotenia hostí

Vynikajúce60%
Veľmi dobré12%
Dobré7%
Prijateľné5%
Nedostatočné16%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Wellness
  • Parkovanie
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Kaviareň
  3. Vstupná hala
  4. Expresný príchod/odchod
  5. Parkovanie
  6. Terasa
  7. Odnos batožiny
  8. Hotelový trezor
  9. Konferenčné miestnosti
  10. Nefajčiarske izby
  11. PC s internetom
  12. Reštaurácia

Pre deti

  1. Opatrovanie detí
  2. Organizované aktivity pre deti

Wellness

  1. Masáže
  2. Sauna
  3. Vírivka
  4. Hammam

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Žehliaca doska
  3. Otvárateľné okná
  4. Televízor
  5. fén
  6. Ústredné kúrenie
  7. Rýchlovarná kanvica
  8. Klimatizácia
  9. Minibar
  10. Platená televízia
  11. Satelitná TV
  12. Stôl

Športové vybavenie

  1. Požičovňa bicyklov
  2. Fitness

Potraviny a nápoje

  1. Halal jedlo (حلال)

Prístupnosť

  1. Bezbariérové parkovanie

Lokalita

Küçük Ayasofya, Aksakal Sokağı No:26, 34122, Istanbul, Turecko

Vzdialenosť od ubytovania Harmony Hotel Istanbul & SPA

Blue Mosque:0.4 km

Basilica Cistern (Exit):0.7 km

Istanbul:0.8 km

Hagia Sofia:0.8 km

Cankurtaran:0.9 km

Grand Bazaar:1 km

Topkapı Palace:1.4 km

Galata Tower:2.6 km

Maiden's Tower:3.3 km

Theodosian Walls:4 km

Ülker Stadium:5.6 km

Sabiha Gökçen International Airport:30.9 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Küçük Ayasofya, Aksakal Sokağı No:26, 34122, Istanbul, Turecko

Často kladené otázky týkajúce sa Harmony Hotel Istanbul & SPA

  • Je v Harmony Hotel Istanbul & SPA k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Harmony Hotel Istanbul & SPA neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Harmony Hotel Istanbul & SPA povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Harmony Hotel Istanbul & SPA nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Harmony Hotel Istanbul & SPA k dispozícii parkovisko?

    Áno, Harmony Hotel Istanbul & SPA pre svojich hostí poskytuje Parkovanie, Bezbariérové parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Harmony Hotel Istanbul & SPA?

    Príchod do hotela Harmony Hotel Istanbul & SPA je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Harmony Hotel Istanbul & SPA?

    Harmony Hotel Istanbul & SPA sa nachádza na adrese Küçük Ayasofya, Aksakal Sokağı No:26, 34122 Istanbul, Turecko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Istanbul

  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Pera Palace Hotel
    9,3Vynikajúce (hodnotenia: 12 599)
    0.7 km >> Věž Galata
    od199 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 7 747)
    15.4 km >> Hagia Sofia
    od77 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Swissotel The Bosphorus Istanbul
    9,5Vynikajúce (hodnotenia: 32 898)
    1.1 km >> Taksimské námestie
    od239 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Ramada Encore by Wyndham Istanbul Bayrampasa
    8,1Veľmi dobré (hodnotenia: 3 341)
    5.3 km >> Věž Galata
    od56 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Crowne Plaza Florya Istanbul, an IHG Hotel
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 12 933)
    Istanbul, 15.2 km >> Centrum mesta
    od126 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Fez Inn Hotels
    7,9Dobré (hodnotenia: 1 033)
    Istanbul, 7.9 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Ciragan Hotel Bosphorus
    9,1Vynikajúce (hodnotenia: 741)
    Istanbul, 5.2 km >> Centrum mesta
    od106 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Wyndham Istanbul Old City
    7,7Dobré (hodnotenia: 5 688)
    0.7 km >> Veľký bazar
    od69 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul
    8,2Veľmi dobré (hodnotenia: 8 272)
    3.4 km >> Taksimské námestie
    od147 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Harmony Hotel Istanbul & SPA