Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
4R Gran Europe
4R Gran Europe
4R Gran Europe
4R Gran Europe
4R Gran Europe

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

  • Wi-fi zdarma
  • Bazén
  • Parkovanie
Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Podobné ubytovania

    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Domáce zvieratká povolené
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    • Reštaurácia
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Domáce zvieratká povolené
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Hodnotenia

7,9
Dobré
na základe hodnotení v počte 4 243 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Comarruga

Hodnotenia hostí

Vynikajúce40%
Veľmi dobré27%
Dobré17%
Prijateľné7%
Nedostatočné9%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Bazén
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Vstupná hala
  2. Výťah
  3. Parkovanie
  4. Terasa
  5. Domáce zvieratá povolené
  6. Bar
  7. Vonkajší bazén
  8. Konferenčné miestnosti
  9. Nefajčiarske izby
  10. Reštaurácia
  11. 24-hodinová recepcia
  12. Snack bar

Wellness

  1. Solárium

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Televízor
  3. fén
  4. Ústredné kúrenie
  5. Klimatizácia
  6. Satelitná TV
  7. Telefón
  8. Trezor v izbe
  9. Káblová TV
  10. WiFi (izba)
  11. Chladnička

Športové vybavenie

  1. Biliardový stôl
  2. Požičovňa bicyklov
  3. Golfové ihrisko
  4. Squash
  5. Surfing
  6. Tenisový kurt
  7. Turistiský chodník
  8. Stolný tenis
  9. Šnorchlovanie

Pre deti

  1. Detské ihrisko
  2. Detský klub

Charakteristiky hotela

  1. Vhodné pre rodiny s deťmi

Lokalita

Av. Palfuriana, 125, 43880, Comarruga, Španielsko

Vzdialenosť od ubytovania 4R Gran Europe

Comarruga:0.6 km

Berà Arch:5.5 km

Scipio Tower:18.8 km

Reus Airport:31.2 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Av. Palfuriana, 125, 43880, Comarruga, Španielsko

Často kladené otázky týkajúce sa 4R Gran Europe

  • Je v 4R Gran Europe k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, 4R Gran Europe ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 2.

  • Sú v 4R Gran Europe povolené domáce zvieratá?

    Áno, 4R Gran Europe povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v 4R Gran Europe k dispozícii parkovisko?

    Áno, 4R Gran Europe pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v 4R Gran Europe?

    Príchod do hotela 4R Gran Europe je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza 4R Gran Europe?

    4R Gran Europe sa nachádza na adrese Av. Palfuriana, 125, 43880 Comarruga, Španielsko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Comarruga

  • Hotel El Castell
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Hotel Antiga
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    HOTEL La Estrella del Mediterráneo
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    Hotel Nueva Europa
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    Hotel Sant Jordi
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    Ibersol Playa Dorada
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    Hotel Victoria
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    4R Miramar Calafell
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Obľúbená voľba
    Adia Hotel Cunit Playa
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Iné pobyty v destinácii Comarruga

Destinácie v blízkosti hotela 4R Gran Europe