Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny
Hotel Blue Sky Resort
Hotel Blue Sky Resort
Hotel Blue Sky Resort
Hotel Blue Sky Resort
Hotel Blue Sky Resort

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od66 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od95 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • od71 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
0 €
0 €
0 €

Hodnotenia

9,2
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 393 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Eforie

Hodnotenia hostí

Vynikajúce81%
Veľmi dobré9%
Dobré1%
Prijateľné2%
Nedostatočné7%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Parkovanie
  • Klimatizácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Kaviareň
  2. Expresný príchod/odchod
  3. Výťah
  4. Parkovanie
  5. Nefajčiarske izby
  6. 24-hodinová recepcia
  7. Hotelový lekár
  8. WiFi v spoločných priestoroch zadarmo
  9. Denná upratovacia služba
  10. Wi-Fi
  11. Hĺbkové čistenie
  12. Poskytuje sa dezinfekcia na ruky

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup
  2. Bezbariérová cesta

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Televízor
  3. Ústredné kúrenie
  4. Klimatizácia
  5. Minibar
  6. Káblová TV
  7. Bezplatná Wi-Fi na izbách
  8. Televízor s plochou obrazovkou

Lokalita

Strada Meduzei 1, 905350, Eforie, Rumunsko

Vzdialenosť od ubytovania Hotel Blue Sky Resort

Eforie:0.3 km

Agigea Ecluză Hm.:1.7 km

German coastal battery Tirpitz:5 km

Constanța Casino:11 km

The Mosque Of Constanța:11.2 km

Farul Genovez:11.2 km

National History And Archaeology Museum:11.2 km

Roman Agora Museum:11.2 km

Geamia Hunchiar:11.4 km

Epava Evangelia:12.8 km

Monumentul de la Straja:15.4 km

Mihail Kogălniceanu International Airport:33.6 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Strada Meduzei 1, 905350, Eforie, Rumunsko

Často kladené otázky týkajúce sa Hotel Blue Sky Resort

  • Je v Hotel Blue Sky Resort k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Hotel Blue Sky Resort neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Hotel Blue Sky Resort povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Hotel Blue Sky Resort nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Hotel Blue Sky Resort k dispozícii parkovisko?

    Áno, Hotel Blue Sky Resort pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Hotel Blue Sky Resort?

    Príchod do hotela Hotel Blue Sky Resort je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Hotel Blue Sky Resort?

    Hotel Blue Sky Resort sa nachádza na adrese Strada Meduzei 1, 905350 Eforie, Rumunsko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Eforie

  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Decebal Eforie Nord
    8,3Veľmi dobré (hodnotenia: 303)
    Eforie, 1.9 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Coral
    8,0Veľmi dobré (hodnotenia: 382)
    Eforie, 0.8 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 2 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Steluta
    7,8Dobré (hodnotenia: 107)
    Eforie, 0.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Casa Grande 2
    7,6Dobré (hodnotenia: 355)
    Eforie, 0.6 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Bella Vista
    8,2Veľmi dobré (hodnotenia: 270)
    Eforie, 0.9 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Complex Hotelier Felix - Perla Marii
    6,6(hodnotenia: 907)
    Eforie, 1.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Coralis 2
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 260)
    Eforie, 1.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    MAV Boutique Villa
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 892)
    Eforie, 0.9 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Pensiunea Alegria
    9,1Vynikajúce (hodnotenia: 44)
    Eforie, 0.6 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Hotel Blue Sky Resort