Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny
Hostal Victoria II
Hostal Victoria II
Hostal Victoria II
Hostal Victoria II
Hostal Victoria II

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od170 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od188 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od315 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny

Hodnotenia

8,0
Veľmi dobré
na základe hodnotení v počte 6 233 z najobľúbenejších 
stránok

Hodnotenia hostí

Vynikajúce37%
Veľmi dobré41%
Dobré13%
Prijateľné5%
Nedostatočné4%
  • Čistota
    8,3
    Veľmi dobré
  • Poloha
    9,1
    Vynikajúce
  • Služby
    7,4
    Prijateľné
  • Komfort
    6,9
    Dostatočné
  • Vybavenie
    8,0
    Veľmi dobré
  • Kvalita/cena
    8,5
    Vynikajúce

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Parkovanie
  • Klimatizácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Parkovanie
  2. Nefajčiarske izby
  3. 24-hodinová recepcia
  4. Izbová služba
  5. Prístup k faxu/modemu
  6. WiFi v spoločných priestoroch zadarmo
  7. Úschovňa batožiny
  8. Upratovacia služba
  9. Wi-Fi
  10. 24-hodinové zabezpečenie
  11. Poskytnutá faktúra

Pre deti

  1. Detská postieľka

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Televízor
  3. fén
  4. Ústredné kúrenie
  5. Klimatizácia
  6. Rádio
  7. Satelitná TV
  8. Stôl
  9. Telefón
  10. Trezor v izbe
  11. Káblová TV
  12. Chladnička

Lokalita

Calle Carretas 3, 28012, Madrid, Španielsko

Vzdialenosť od ubytovania Hostal Victoria II

Madrid:0.1 km

Sol:0.1 km

Plaza Mayor:0.4 km

Royal Palace Of Madrid:0.9 km

Prado Museum:1 km

Puerta De Alcala:1.3 km

Templo de Debod:1.5 km

Santiago Bernabeu Stadium:4.3 km

Riyadh Air Metropolitano:9 km

Palace Of Zarzuela:11.2 km

CASA C-212-100:11.3 km

Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport:14.4 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Calle Carretas 3, 28012, Madrid, Španielsko

Často kladené otázky týkajúce sa Hostal Victoria II

  • Je v Hostal Victoria II k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Hostal Victoria II neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Hostal Victoria II povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Hostal Victoria II nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Hostal Victoria II k dispozícii parkovisko?

    Áno, Hostal Victoria II pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Hostal Victoria II?

    Príchod do hotela Hostal Victoria II je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Hostal Victoria II?

    Hostal Victoria II sa nachádza na adrese Calle Carretas 3, 28012 Madrid, Španielsko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Madrid

  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    DWO Colours Alcalá
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 2 042)
    Madrid, 7.4 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Riu Plaza Espana
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 41 857)
    Madrid, 1.0 km >> Centrum mesta
    od289 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    NH Madrid Las Tablas
    8,5Vynikajúce (hodnotenia: 5 887)
    5.4 km >> Štadión Santiago-Bernabéu
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel101- Madrid
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 3 858)
    Madrid, 10.1 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    C. H. Chelo
    8,1Veľmi dobré (hodnotenia: 1 732)
    0.6 km >> Námestie Puerta del Sol (Brána slnka)
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Mercader
    8,2Veľmi dobré (hodnotenia: 3 275)
    7.1 km >> Námestie Puerta del Sol (Brána slnka)
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Only YOU Hotel Atocha
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 17 856)
    1.7 km >> Námestie Puerta del Sol (Brána slnka)
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 2 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Mirador Puerta del Sol
    8,5Vynikajúce (hodnotenia: 5 173)
    0.1 km >> Námestie Puerta del Sol (Brána slnka)
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Zentral Castellana Norte
    8,8Vynikajúce (hodnotenia: 5 764)
    4.2 km >> Štadión Santiago-Bernabéu
    od115 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Hostal Victoria II