Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny
Ocean View Cancun Arenas
Ocean View Cancun Arenas
Ocean View Cancun Arenas
Ocean View Cancun Arenas
Ocean View Cancun Arenas

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od320 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od195 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • od59 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny
  • od549 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • od122 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od93 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    Zobraziť ceny

Hodnotenia

7,1
na základe hodnotení v počte 8 061 z najobľúbenejších 
stránok

Najlepšie hodnotené aspekty tohto ubytovania

Hodnotenia hostí

Vynikajúce10%
Veľmi dobré19%
Dobré22%
Prijateľné15%
Nedostatočné34%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Bazén
  • Wellness
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar
  • Posilňovňa

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Kaviareň
  3. Arkádové hry/videohry
  4. Vstupná hala
  5. Expresný príchod/odchod
  6. Výťah
  7. Posilňovňa
  8. Parkovanie
  9. Terasa
  10. Odnos batožiny
  11. Domáce zvieratá povolené
  12. Bar

Pre deti

  1. Opatrovanie detí
  2. Detské ihrisko
  3. Organizované aktivity pre deti

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup

Wellness

  1. Sauna

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Žehliaca doska
  3. Otvárateľné okná
  4. Klimatizácia
  5. Platená televízia
  6. Stôl
  7. Telefón
  8. Trezor v izbe
  9. Káblová TV
  10. WiFi (izba)
  11. Bezplatná Wi-Fi na izbách

Športové vybavenie

  1. Bowling
  2. Požičovňa bicyklov
  3. Fitness
  4. Stolný tenis

Lokalita

Blvd. Kukulcan Km 2.5, 77500, Cancún, Mexiko

Vzdialenosť od ubytovania Ocean View Cancun Arenas

Cancún:3.3 km

Estadio Olímpico Andrés Quintana Roo:4.1 km

Cancun 86:4.4 km

La Parcela:9.1 km

El Domo:9.2 km

MUSA Cancun Underwater Museum of Art:9.2 km

Museo Maya De Cancún:9.3 km

Cancun Underwater Museum:10 km

Snorkelling:10.2 km

Temple of Ixchel:10.6 km

Cancun International Airport:14.8 km

Estación Cancún:15.8 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Blvd. Kukulcan Km 2.5, 77500, Cancún, Mexiko

Často kladené otázky týkajúce sa Ocean View Cancun Arenas

  • Je v Ocean View Cancun Arenas k dispozícii bazénová oblasť?

    Áno, Ocean View Cancun Arenas ponúka bazénové oblasti. Počet bazénových oblastí je 2.

  • Sú v Ocean View Cancun Arenas povolené domáce zvieratá?

    Áno, Ocean View Cancun Arenas povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v Ocean View Cancun Arenas k dispozícii parkovisko?

    Áno, Ocean View Cancun Arenas pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Ocean View Cancun Arenas?

    Príchod do hotela Ocean View Cancun Arenas je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Ocean View Cancun Arenas?

    Ocean View Cancun Arenas sa nachádza na adrese Blvd. Kukulcan Km 2.5, 77500 Cancún, Mexiko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Cancún

  • Obľúbená voľba
    4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Dos Playas Faranda Cancún
    8,3Veľmi dobré (hodnotenia: 27 177)
    Cancún, 6.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    The Westin Cancun Resort Villas & Spa
    6,0(hodnotenia: 9 305)
    Cancún, 15.2 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Cancun Plaza Condo Hotel
    7,3(hodnotenia: 1 667)
    Cancún, 14.3 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Bsea Cancun Plaza Hotel
    6,5(hodnotenia: 3 910)
    Cancún, 14.3 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Aquamarina Beach Hotel
    7,6Dobré (hodnotenia: 8 088)
    Cancún, 4.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hilton Cancun Mar Caribe All-Inclusive Resort
    8,8Vynikajúce (hodnotenia: 11 877)
    Cancún, 12.0 km >> Centrum mesta
    od320 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Le Blanc Spa Resort Cancun - Adults Only - All-Inclusive
    9,4Vynikajúce (hodnotenia: 14 354)
    Cancún, 9.1 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Majestic Mirage Costa Mujeres, All Suite Resort - All Inclusive
    9,4Vynikajúce (hodnotenia: 1 357)
    Cancún, 12.1 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 2 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Jardín Cancún
    8,0Veľmi dobré (hodnotenia: 1 485)
    10.9 km >> Playa Norte
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Ocean View Cancun Arenas