od66 €
Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
Raeli Hotel Regio
Raeli Hotel Regio
Raeli Hotel Regio
Raeli Hotel Regio
Raeli Hotel Regio

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

  • Klimatizácia
od66 €
Pozrieť ceny z(o) 6 stránok

Podobné ubytovania

    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Klimatizácia
    od74 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    • Hotelový bar
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Bazén
    • Domáce zvieratká povolené
    • Klimatizácia
    od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkovanie
    od80 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Klimatizácia
    od106 €
    Pozrieť ceny z(o) 4 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    od80 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    • Reštaurácia
    od141 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Klimatizácia
    od127 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Domáce zvieratká povolené
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    od80 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    • Wi-fi zdarma
    • Klimatizácia
    od116 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok

Cenový trend

Na základe najnižších cien na trivago za posledných 30 dní
158 €
80 €
0 €

Sá, 15.08.26

97 €

Do, 16.08.26

96 €

Lu, 17.08.26

98 €

Ma, 18.08.26

97 €

Mi, 19.08.26

98 €

Ju, 20.08.26

98 €

Vi, 21.08.26

99 €

Sá, 22.08.26

98 €

Do, 23.08.26

89 €

Lu, 24.08.26

90 €

Ma, 25.08.26

92 €

Mi, 26.08.26

89 €

Ju, 27.08.26

99 €

Vi, 28.08.26

97 €

Sá, 29.08.26

X

Do, 30.08.26

X

Lu, 31.08.26

97 €

Ma, 01.09.26

95 €

Mi, 02.09.26

X

Ju, 03.09.26

X

Vi, 04.09.26

X

Sá, 05.09.26

X

Do, 06.09.26

X

Lu, 07.09.26

133 €

Ma, 08.09.26

X

Mi, 09.09.26

X

Ju, 10.09.26

X

Vi, 11.09.26

X

Sá, 12.09.26

X

Do, 13.09.26

X

Lu, 14.09.26

144 €

Ma, 15.09.26

144 €

Mi, 16.09.26

X

Ju, 17.09.26

X

Vi, 18.09.26

X

Sá, 19.09.26

X

Do, 20.09.26

123 €

Lu, 21.09.26

129 €

Ma, 22.09.26

X

Mi, 23.09.26

X

Ju, 24.09.26

X

Vi, 25.09.26

X

Sá, 26.09.26

X

Do, 27.09.26

123 €

Lu, 28.09.26

X

Ma, 29.09.26

X

Mi, 30.09.26

X

Ju, 01.10.26

158 €

Vi, 02.10.26

X

Sá, 03.10.26

X

Hodnotenia

7,9
Dobré
na základe hodnotení v počte 4 708 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Rím

Hodnotenia hostí

Vynikajúce21%
Veľmi dobré32%
Dobré19%
Prijateľné13%
Nedostatočné15%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • Klimatizácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Biznisové centrum
  2. Vstupná hala
  3. Výťah
  4. Hotelový trezor
  5. Konferenčné miestnosti
  6. Nefajčiarske izby
  7. 24-hodinová recepcia
  8. WiFi v lobby
  9. Prístup k faxu/modemu
  10. Vrátnik
  11. WiFi v spoločných priestoroch zadarmo
  12. Bankomat

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Otvárateľné okná
  3. Televízor
  4. fén
  5. Ústredné kúrenie
  6. Klimatizácia
  7. Satelitná TV
  8. Stôl
  9. Trezor v izbe
  10. Káblová TV
  11. Chladnička
  12. Televízor s plochou obrazovkou

Prístupnosť

  1. Bezbariérová cesta

Lokalita

Via Volturno, 22, 00185, Rím, Taliansko

Vzdialenosť od ubytovania Raeli Hotel Regio

Termini:0.3 km

Basilica Of Saint Mary Major:0.8 km

Rím:1.4 km

Trevi Fountain:1.4 km

Spanish Steps:1.4 km

Koloseum:1.7 km

Roman Forum:1.8 km

Pantheon:2 km

Bazilika Svätého Jána V Lateráne:2.1 km

Castle Of The Holy Angel:2.8 km

Bazilika Svätého Petra:3.8 km

Rome Ciampino Airport:14 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Via Volturno, 22, 00185, Rím, Taliansko

Často kladené otázky týkajúce sa Raeli Hotel Regio

  • Je v Raeli Hotel Regio k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Raeli Hotel Regio neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Raeli Hotel Regio povolené domáce zvieratá?

    Nie, v Raeli Hotel Regio nie sú povolené domáce zvieratá.

  • Je v Raeli Hotel Regio k dispozícii parkovisko?

    Nie, Raeli Hotel Regio neposkytuje parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Raeli Hotel Regio?

    Príchod do hotela Raeli Hotel Regio je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Raeli Hotel Regio?

    Raeli Hotel Regio sa nachádza na adrese Via Volturno, 22, 00185 Rím, Taliansko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Rím

  • The Britannia Hotel
    od111 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
  • Eccelso Hotel
    od107 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
  • Hotel Principe Di Piemonte
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Check-Inn Rooms
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • La Maison Blanche
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Raeli Hotel Regio
    od66 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
  • Roma Suite Monti
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • TH Roma - Carpegna Palace
    od103 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
  • Residenza Dorò
    od147 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok

Destinácie v blízkosti hotela Raeli Hotel Regio