Hotely, Dubaj (Dubaj, Spojené arabské emiráty)

  75 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 1. 54 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  110 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 2. 50 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 3. 50 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
  61 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024
 4. 56 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 5. 232 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 6. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 7. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hotely, Dubaj

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Dubaj, Spojené arabské emiráty. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Dubaj - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Dubaj ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Dubaj

Dubaj: Z lyžovačky pod strechou rovno na púštnu ralley

Čo vám napadne, keď sa povie dovolenka v Dubaji? Luxusné hotely, exotika, jedno z najmodernejších miest sveta, špičkové reštaurácie, neuveriteľné mrakodrapy, policajti na Lamborghini, klimatizované autobusové zástavky, nádherné pláže, palmové ostrovy či lyžovanie pod strechou? Keby vám napadlo toto, tak áno, toto je Dubaj. Samozrejme, aj toto mesto má svoju odvrátenú tvár, pretože dokonalosť neexistuje, ale vy ako turista sa s tým veľmi nestretnete. Vy ste tam na to, aby ste si vychutnali všetko, čo stojí za to.

SPOZNAJTE NAJMODERNEJŠIU ARCHITEKTÚRU SVETA

Navštívite palmový ostrov, ten menší, ktorý sa nazýva Palm Jumeirah. Prvýkrát sa stretávate s tým, že v odseku s architektúrou čítate o ostrove? Nuž, mali by ste sa na to pripraviť, pretože v Dubaji sa budete s prekvapeniami stretávať častejšie. Najluxusnejšie hotely na svete, vily svetových celebrít a teda hlavne ostrov, ktorý je vytvorený človekom, to je Palm Jumeirah. Ako už názov napovedá, ostrov v tvare palmy. Postavenie takejto palmičky stálo približne 3,5 miliardy amerických dolárov , čo nie je až tak veľa, keď si vezmete, že je to približne polovica toho, čo stál urýchľovač častíc v CERNE. Ľudstvo si stále uvedomuje svoje priority.

Ďalším skvostom je jediný sedemhviezdičkový hotel na svete – Bruj al Arab Jumeirah, ktorý sa nachádza práve v blízkosti palmového ostrova. Určite si pamätáte tenisový duel Roger Federer a Andre Agassi, ktorý sa odohral práve tu. V akej výške to bolo? To nikto nemeral, no samotný hotel má 321 m. Ubytovanie v ňom patrí medzi najluxusnejšie zážitky, aké si dokážete predstaviť. Tým, ktorým sa zdá cena za izbu príliš vysoká, si ho obľúbili aspoň vďaka jeho jedinečnej architektúre. Čo je však 321 metrov oproti 829,8 metrovej Burj Khalife , ktorú tu tiež nájdete. Pripravte sa na to, že počas vašej dovolenky si váš krk veľmi neodpočinie.

Obrovský prístav Dubai Marina vám ponúka skvelú možnosť na prechádzku. Nájdete tu jachty, ktorých ovládanie si ani nedokážete predstaviť, kaviarne, reštaurácie a opäť náročné chvíle pre váš krk –dubajské mrakodrapy, ktoré vás tak skoro neomrzia. Jedným z najvýnimočnejších mrakodrapov je Infinity Tower. Poznáte Tancujúci dom v Prahe? Tak toto je niečo podobné, ale tento mrakodrap sa rozhodol urobiť 90-stupňovú tanečnú vývrtku a musíte uznať sami, že pre 305 metrového tanečníka to nie je vôbec jednoduchý pohyb.

Zaujímavosťou je, že to je jedno z mála miest, kde hotely neslúžia hlavne na to, aby ste sa v nich našli ubytovanie, ale skôr ako turistická atrakcia. Pretože ich majestátnosť, luxus a architektúra láka davy. Takýmito stavbami je hotel Atlantis a Jumeirah Beach, ktorý nájdete práve na palmovom ostrove. Ako raz povedal Frank Zappa: „Písať o hudbe je ako tancovať o architektúre.“ No tancovať o týchto architektonických gigantoch by bolo jednoduchšie ako vyjadriť ich majestátnosť písaným slovom.

AKÉ PODNIKY NAVŠTÍVIŤ, ABY STE NEMUSELI ZALOŽIŤ SVOJE FERRARI?

Obľúbenou reštauráciou je Birhyani , kde sa skvelo najete v pomere cena vs. výkon. Majú ju veľmi radi nielen turisti, ale aj miestni. Akú kuchyňu tu nájdete? Ide hlavne o indické jedlá, ktoré však prekračujú svoje klasické hranice a našli oporu v arabskom štýle kuchyne. Veľkou výhodou dubajských reštaurácií je, že takmer v každej druhej nájdete veľkolepý výhľad. Skvelou voľbou, nielen pre takýto magický výhľad, ale aj pre kvalitnú – hlavne morskú kuchyňu, je reštaurácia Kitchen 45. Opäť tu nájdete skvelé jedlá za viac ako slušné ceny, takže sa nemusíte obávať toho, že si vás tam nechajú na polovičný úväzok pri kuchynskom dreze.

Keby ste chceli vyskúšať, ako dokážu Arabi pripraviť európsku kuchyňu, skúste to vo veľmi útulnom takmer až rodinnom podniku Vintage. V príjemnom interiéri ladenom do európskeho štýlu si môžete vychutnať skvelé mäso, syry a vína. Ďalšou skvelou európskou reštauráciou je Bahri Bar , ktorá pre vás okrem skvelého jedla ukuchtí výhľad, o akom sa vám možno ani nesnívalo. Ako na dlani vidíte napríklad hotel Burj al Arab.

Chcete si užiť nočný život? Tu ste na správnej adrese. Stačí sa prejsť večernými ulicami a pochopíte, že netreba ísť do klubu, aby ste sa zabavili. No keby ste predsa len chceli ísť do nejakého podniku, tými vychýrenými sú Armani a Cavalli. Oba kluby sú ako značky, ktoré zastupujú – elegantné, sexi, luxusné, no zároveň sú pre ľudí na dovolenke ako stvorené. Keby ste chceli ochutnať taliansku eleganciu v arabskom prevedení a zakývať si trochu svojim bokmi, viete, kam zamieriť.

ATRAKCIE, KDE SA POZRIETE. KTORÚ SI VYBRAŤ SKÔR?

Azda najznámejšou dubajskou atrakciou je Ski Dubai. Keby ste niekomu pred 20 rokmi povedali, že sa na púšti bude dať lyžovať, vysmial by vás. Zalyžovať si môžete aj na trati dlhej 400 metrov. Neuveriteľné, čo sa dá postaviť na mieste, kde teploty bežne prevyšujú 40°C. Aby tých „naj“ nebolo málo, tak je toto najväčší vnútorný lyžiarsky rezort na svete. Úprimne, prekvapilo vás to? Rezort je súčasťou nákupného centra Mall of the Emirates. Už len samotná návšteva tohto obchodného domiska stojí za to a lyžiarsky svah v ňom. To je čerešnisko na už tak dosť veľkej torte.

Aby toho nebolo málo, tak v Mall of the Emirates nájdete aj obrovské umelé akvárium a viac ako 30-tisíc morských živočíchov. Súčasťou je aj 48 metrov dlhý podvodný tunel. Len pre porovnanie ten v budapeštianskom Tropicariu má 11 metrov. O gigantickosti tohto nákupného centra svedčí aj viac ako 550 obchodov a 90 reštaurácií. Chcete to vidieť na vlastné oči? Určite tak urobte, no vyhraďte si na to jeden celý deň. Je to jednoducho mesto v meste.

Úžasným zážitkom je aj jazda v džípe po púšti v Liwe. Len si predstavte, že niekoľko kilometrov odtiaľ ste lyžovali a teraz zdolávate piesočnaté duny v terénnom aute. Jednoducho úžasné. Ste milovníkom adrenalínu? Rozhodne nesmiete vynechať návštevu Ferrari world v Abu Dabí , kde majú fantastické horské dráhy, na ktorých bude pre vás jazda doživotný zážitok. Okrem toho si môžete pozrieť to najkrajšie, čo talianska automobilka vyprodukovala. Áno, cesta do Abú Dabí trvá dlhšie ako hodinu, ale ten zážitok? Stojí za to, aj keby ste mali cestovať 5 hodín.

Veľa ľudí sa bojí toho, že dovolenka v Dubaji ich bude stáť poriadny balík. Jasné, keď budete chcieť navštíviť tie najlepšie reštaurácie, podniky a skúsiť všetky atrakcie, lacné to nebude. No nemusíte sa vôbec uskromniť, aby ste si to tu užili na „plné gule“ aj za super cenu. A viete čo? Návšteva tohto mesta stojí za to, aj keby ste si mali priplatiť. Prečo? Lebo atmosféru, akú nájdete tu, nenájdete už nikde inde a hlavne na jednom mieste. A to nie je len klišé. Neveríte? Presvedčte sa o tom sami.

Our top-rated cheap hotels in Dubaj

Často kladené otázky o destinácii Dubaj