Hotely, Slnečné pobrežie (Burgas, Bulharsko)

  92 € za noc
  Očakávaná cena za:9/2024
  45 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 1. 108 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 2. 47 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 3. 126 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 4. 105 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 5. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 6. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 7. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hotely, Slnečné pobrežie

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Slnečné pobrežie, Bulharsko. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Slnečné pobrežie - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Slnečné pobrežie ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie: Raj pre mladých, no ani rodiny neodídu s dlhým nosom

Nie každá dovolenková destinácia ponúka miesta, kde nájdete kúsok pláže len pre seba, kde si vychutnáte miestnu architektúru a kde budete len tak leňošiť. A platí to aj naopak. Nie každé miesto vám ponúka zábavu, spoznávanie nových ľudí, diskotéky a atrakcie. Čo si myslíte, do ktorej kategórie patrí Slnečné pobrežie? Jednoznačne do kategórie plnej ruchu a energie. Nebojte sa o chutné jedlo a atrakcie, na ktorých sa môžete vyblázniť. No vašimi najväčšími problémami v tomto bulharskom prímorskom letovisku bude nájsť dobré, lacné a zároveň voľné ubytovanie a pokojnú pláž. Pretože, keď si chcete na pláži len tak čítať knižku a dobre si pospať, toto nie je to najlepšie miesto na svete, kde to môžete robiť.

DOBRÉ UBYTOVANIE A PEKNÉ PLÁŽE SÚ ZÁKLAD DOVOLENKY

Keď máte na výber z viac ako 500 hotelov, vybrať si ubytovanie, s ktorým budete spokojný, je viac náročné ako dôležité. Medzi obľúbené hotely za skvelé ceny rozhodne patria hotel L & B a Relax Holiday Complex & Spa. Potrpíte si na luxus? Ubytujte sa v hoteli Iberostar Sunny Beach Resort. Dobrý nocľah máte a teraz je dôležitá otázka, kam za dobrou kuchyňou, keď chcete vyskúšať špeciality aj mimo hotelový rezort? Bulharské špeciality sa najviac oplatí ochutnať v rodinných reštauráciách a ktorá môže byť už viac rodinná ako 100 % Family Restaurant? Príjemné prostredie, domáca kuchyňa, skvelá obsluha. Niečo skutočne nezvyčajné zažijete v Khan’s Tent. Štvorchodové menu, fľaša vína a zábava lepšia ako na milionárskej narodeninovej párty – tanečnice, živá hudba, skvelý výhľad a atmosféra. Niečo, čo si nemôžete nechať ujsť.

Cacoa Beach je pláž, kde to žije. Kluby, bary, živá hudba, zábava, piesok a more. Nájdete tu aj skvelý klub s rovnakým názvom Cacoa Beach Club, kde sa cez deň osviežite miešaným drinkom a večer to roztancujete tak, že si svoje podrážky budete musieť odskočiť schladiť do mora. Špičkoví DJ-i, špičková hudba a špičková zábava, to tu na vás čaká. Ďalšími klubmi, kde sa môžete skvelo zabaviť alebo si posedieť pri koktaile, je klub Bubbles Beach, Mexo Club či Lazur. Keď vám kombinácia slnka a miešaných drinkov neurobí dobre, do apartmánu či hotela to máte na skok. Hľadáte pláž, kde si užijete súkromie a budete si môcť odpočinúť? Najlepšie urobíte, keď sa vyberiete k neďalekému mestečku Nesebar. Pláže tu nie sú plné a nájdete si aj svoje súkromie , kde si môžete prečítať knižku bez toho, aby vás rušila hudba z okolitých klubov.

SLNEČNÉ POBREŽIE VÁM NEDOVOLÍ NUDIŤ SA

Čo tak dobrodružstvo na terénnych autách, ktoré vás vyvezie mimo civilizáciu, do prírody, kde si vychutnáte výhľad na okolité dedinky a nekonečný horizont s morom? Piesok vystriedate za bahno a kamene. Zdá sa vám to ako málo adrenalínová kratochvíľa? Skúste vodné lyže. Nie je to nič jednoduché, no po niekoľkých pokusoch dokážete prejsť už aj niekoľko desiatok metrov. Požičanie skútra a neohrozené brázdenie morskými vlnami je tiež výnimočný zážitok. Len vy, vlny a burácajúce kone pod kapotou vodného skútra. Tí, ktorí majú radšej pod nohami zem a štyri kolesá, si môžu vybrať medzi motokárami alebo štvorkolkami. Zvíťazí rýchlosť alebo zdolávanie terénu? Keď budete mať so sebou svoju ratolesť, ktorá sa bude báť hučania motora, jazda na poníkovi či somárikovi je skvelou alternatívou. Síce nie je taká rýchla, na vietor vo vlasoch to stačí.

Po náročnom dni je najlepšie si dať krátku siestu na izbe v hoteli či hosteli, pretože večer sa to začína. Po zotmení sa Slnečné pobrežie mení na nepoznanie. Keď ste si mysleli, že ste zažili zábavu už počas dňa na pláži, pripravte sa na to, že večer to bude divoké. Večer je v akcii Party Patrol, ktorý rozbehne každú žúrku. Penové párty, lacný alkohol, uvoľnení ľudia, ulice sa menia na jeden veľký diskopodnik. Aj takto to tu vyzerá. Medzi najobľúbenejšie nočné podniky patria Den Glade Viking či Revolution Music Factory. Pripravte sa na to, že ráno bude náročné, no nič, čo by spánok v tieni na pláži nenapravil. Pretože aj o tomto je toto bulharské centrum zábavy.

PRIŠLI STE SEM S RODINOU?

Nie, nemusíte sa báť toho, že keď navštívite túto obľúbenú destináciu medzi mladými, že tu nič zaujímavé nenájdete. Neďaleké mestečko Nesebar patrí medzi najstaršie v Európe. A už len to sľubuje, že tu nájdete architektonické a historické skvosty. A keď sa dozviete, že je zapísané v zoznamoch kultúrneho dedičstva UNESCO, máte to aj oficiálne potvrdené. Najkrajšou časťou Nesebaru je Starý Nesebar. Kostoly, múzeá, galérie a prakticky väčšina stavieb stoja za to. Mesto, ktoré bolo založené už 6. storočí pred Kristom, vám má toho veľa ponúknuť. Najkrajšou stavbou je Sveta Sofia, ale ani ostatné budovy svojou fotogenickosťou nezaostávajú. Sveti Spas, Sveti Stefan to sú miesta, ktoré nesmiete vynechať. Či v Nesebare odbočíte doľava, alebo doprava, natrafíte vždy na niečo, pri čom sa budete musieť zastaviť a rozmýšľať, koľko asi rokov má táto krásna stavba.

Nielen pre drobcov, ale aj pre starších je Sunny Beach Lunapark miestom, kde sa môžu dosýtosti vyblázniť. A keby to nebolo dosýtosti, môžu to dohnať miestnou špecialitou – pravým poctivým šopským šalátom či kebabom. A ako je to so zábavou? Búrať do seba autami a mať z toho dobrý pocit môžete na autodrome alebo sa môžete nechať vystreliť do kozmu. Alebo aspoň na polcesty a vrátiť sa späť na zem s roztrasenými nohami. Nechýbajú ani klasická strelnica, vysokohorská dráha či pre odvážnejších strašidelný dom. Máte chuť zabaviť sa a zároveň sa schladiť v horúcom počasí? Navštívte Action Aquapark. Ak nie je Slnečné pobrežie pre každého, tento aquapark je. Nájdete tu extrémne tobogany, šmykľavky, pri ktorých vám mrzne krv v žilách aj pri 35°C a naopak. Nájdete tu aj relaxačnú zónu, časť pre deti, atrakcie pre celú rodinu a aj mini ZOO. Miesto, kde môžete stráviť celý deň, keď bude fúkať príliš silný vietor a kvôli vlnám budú problém sa kúpať v mori.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom pre mladé partie , ktoré si chcú užiť prázdniny a dovolenku naplno. Je to nielen bulharským synonymom pre zábavu, ale už celoeurópskym. Keď natrafíte na výhodné ubytovaniea rozmýšľate, že by ste to skúsili na rodinnú dovolenku, tiež sa nudiť nebudete. No mali by ste to radšej poriadne zvážiť , pretože tu sa ide PARTY!

Our top-rated cheap hotels in Slnečné pobrežie

 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  156 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  76 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • 43 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 • 50 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024

Často kladené otázky o destinácii Slnečné pobrežie