Ubytovania v meste Palma v blízkosti Platja d'es Portitxolet (Palma, Španielsko)
- Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Meliá Palma Bay
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 10 stránokod 132 €BQ Amfora Beach
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyCa n'Alexandre - Adults Only
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyBQ Apolo Hotel
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyPortixol Hotel & Restaurant
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyFil Suites
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 118 €Es Princep
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 249 €Hotel Ciutat Jardi
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyAluaSoul Palma
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 100 €BQ Aguamarina Boutique Hotel
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Ilusion Calma & Spa
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 81 €JS Palma Stay
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Basilica
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Born
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHM Alma Beach - Adults Only
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyNou Baleares
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 100 €MHOUSE Boutique Hotel Palma
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 115 €Hotel Saratoga
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 137 €HM Jaime III
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 140 €THB El Cid
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 5 stránokod 135 €El Llorenc Parc de la Mar
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 209 €Hotel Abelay
2 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Las Arenas
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 3 stránokod 117 €Hotel Palma Bellver Affiliated by Meliá
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 10 stránokod 112 €Playa
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyBelle Zurbarán Palma Hotel
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 69 €Nautic Hotel & Spa
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Eden Palma Playa
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Antigua Palma - Casa Noble
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 185 €INNSiDE by Meliá Palma Center
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 10 stránokod 135 €BQ Belvedere Hotel
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyKontiki Playa
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Cappuccino - Palma
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 264 €Hotel Costa Azul
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 93 €
Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.