Ubytovania v meste Miláno v blízkosti Leonardo da Vinci (Miláno, Taliansko)
- Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
iH Hotels Milano Ambasciatori
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 185 €Hotel Vecchia Milano
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHeart Milan Apartments Santo Stefano
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyBrunelleschi Hotel
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 180 €B&B HOTEL Milano City Center Duomo
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 193 €Duomo Hotel & Apartments
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 219 €Numa Milan Camperio
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 4 stránokod 170 €Sina De La Ville
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 260 €Duomo Rooms
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyThe Square Milano Duomo
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 310 €Hotel Galileo
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 157 €Hotel Nuovo
1 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyThe Corner Duomo Hotel
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 228 €UNA Hotels Cusani Milano
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 234 €Park Hyatt Milano
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 1 264 €DOMYA - Manzoni 25
5 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Rio
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 189 €Brera Guest House
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyRosa Grand Milano - Starhotels Collezione
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 10 stránokod 248 €Hotel Milano Regency
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 126 €The Street Milano Duomo
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 296 €B&B HOTEL Milano Sant'Ambrogio
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 113 €Room Mate Collection Giulia, Milan
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 409 €Hotel Dei Cavalieri Milano Duomo
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 207 €AH - Fashion District
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 187 €The Couper Castello
Vyberte dátumy a pozrite si presné cenyB&B HOTEL Milano Duomo Velasca
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHotel Canada
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 161 €Hotel Gran Duca Di York
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyPalazzo Cordusio, a Gran Melia Hotel
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 799 €Hotel Milano Castello
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 201 €Palazzo Viridis
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyDuomo 2 Apartment
Vyberte dátumy a pozrite si presné cenyMandarin Oriental, Milan
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 10 stránokod 1 379 €
Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.