Hotely, Makadi Bay (Red Sea Governorate, Egypt)

  90 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024
  163 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 1. 93 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 2. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 3. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 4. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 5. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 6. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hotely, Makadi Bay

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Makadi Bay, Egypt. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Makadi Bay - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Makadi Bay ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Makadi Bay

 • 99 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024
 • 45 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hľadáte nefalšovaný oddych? Navštívte Makadi Bay

Kvízová otázka, keď sa povie Egypt, čo vám napadne ako prvé? Pyramídy, ťavy, púšť, dovolenka, hotely, oddych a rezorty. A práve egyptské rezorty sú vyhľadávané kvôli tomu, že si tam ľahnete a pohnete sa iba vtedy, keď sa idete okúpať, opáliť sa z druhej strany alebo sa vraciate späť na apartmán. Ideálne miesto pre tých, ktorí potrebujú dobiť svoje baterky na maximum. Jedným z takýchto miest je aj rezort Makadi Bay, ktorý nájdete len necelých 40 km pri meste Hurgada. Čím je Makadi výnimočné? Je to mestečko vytvorené iba pre turistov, ak tu stretnete miestnych, sú to iba ľudia, ktorých zamestnáva ktorýkoľvek hotel, obchod či podnik v rezorte. Za vami je iba púšť a pred vami nekonečný horizont Červeného mora. Chcete sa dozvedieť tipy na výlety, čo môžete robiť okrem opaľovania sa a kúpania a či tu nájdete aj lacné ubytovanie?

ZÁKLADOM JE VYBRAŤ SI DOBRÝ HOTEL

Dovolenka v rezorte by sa dala prirovnať k vareniu – podľa toho, aké kvalitné suroviny si vyberiete, tak bude vaše jedlo chutiť. Alebo dovolenka, záleží, či idete variť alebo dovolenkovať do Makadi Bay. Idete s deťmi a nechcete, aby sa nudili? Hotel Serenity Fun City je ako stvorený pre rodiny s deťmi a o tom sa vás snaží presvedčiť aj samotný názov. Ubytovanie v tomto hoteli má veľkú detskú výhodu - je tu vlastný hrad s toboganmi, kolotočmi, autodrómom, horskou dráhou či vodnými šmykľavkami. A vy si budete môcť v pokoji užiť dovolenku bez toho, že by ste strávili celé noci vymýšľaním programu pre vaše ratolesti. Ak ste sa rozhodli pre romantiku alebo pokojnejšie prežitie dovolenky, veľmi dobrou voľbou pre vás je Jaz Makadi Star and Spa. Z hotela to máte iba kúsok k moru s korálovými útesmi , môžete si oddýchnuť vo wellness centre a nechať sa rozmaznávať procedúrami. Veď ste na dovolenke a takéto niečo si zaslúžite. Keby ste hľadali niečo lacné, na podobný štýl ako hostel, v rezorte natrafíte iba na luxusnejšie hotely.

A keby vás to už v rezorte nebavilo? Vyrazte do mesta, síce tých možností nemáte úplne najviac na svete, ale nudiť by ste sa nemali. Jednou z možností je návšteva obchodného centra Makadi Mall, kde nájdete všetko – suveníry, klenotníctvo, hračkárstvo, luxusné butiky alebo aj kvetinárstvo. Veľkou výhodou je, že sa tu nebudete musieť dohadovať s predavačom o cenách, tie sú tu pevne stanovené. Ďalšou možnosťou je zajazdiť si na ťave alebo koni. Navštívte stajne Gamila, vyberte si „dopravný prostriedok“ a rozvírte piesok na pláži alebo v púšti. Ak už máte na koni najazdené nejaké tie kilometre, vyhnite sa skupinovému jazdeniu, ktoré sa veľkou rýchlosťou nemôže pochváliť. Ak vás už začala nudiť hotelová kuchyňa, skúste sa ísť najesť do nejakej „vonkajšej“ reštaurácie. Hotely v Makadi Bay varia väčšinou medzinárodnú kuchyňu a tú si môžete dať aj doma. Ochutnajte niečo miestne, navštívte reštauráciu Tam Tam a spoznajte tradičné egyptské jedlá.

IDEÁLNE MIESTO NA ŠNORCHLOVANIE

Pobrežie v okolí Hurgady a Bakami Bay patrí medzi tie najlepšie, kde sa môžete naučiť šnorchlovať alebo potápať. Aj preto tu na vás v potápačskej škole čakajú kyslíkové bomby a neoprény. Potápačské centrum iDive sa postará o všetko – výstroj, inštruktora, zavezie vás na najkrajšie miesta loďou a tam sa potopíte. O čo sa už postarať veľmi nemôže je to, aby sa pri vás objavili delfíny. Ale nemusíte hneď uhasiť vaše nádeje, stretnúť delfíny v Červenom mori a spoločne sa s nimi potápať, nie je až tak veľmi výnimočné, ako keby ste v to dúfali na Zemplínskej šírave. Ak si netrúfate na potápanie s bombou a ani šnorchlovanie, skúste plavbu loďou s preskleným dnom. Čakajú na vás koralové útesy, raje, ryby a tajomstvá podmorského sveta. Za sklom. V prípade, že by ste mali záujem o rybačku na lodi, nie je problém sa dohodnúť ani na tomto. Egypťania sú ochotní a radi splnia turistom, čo im vidia na očiach. A niekedy aj na peňaženke.

Akými ďalšími športmi si môžete trochu precvičiť vaše stuhnuté dovolenkové svaly? Pre milovníkov greenov tu je špičkový golfový rezort Madinat Makadi. Veľkou výhodou je, že je aj pre nemilovníkov, pretože v rezorte môžete absolvovať golfový kurz. Zrejme sa z vás Tiger Woods hneď nestane, ale aspoň spoznáte čaro tejto hry. Ak ste súťaživý a chcete niekoho vyzvať na súboj, v The Dockers Pub si môžete zahrať biliard alebo zahádzať si so šípkami. A keby ste mali chuť osláviť víťazstvo, večer si tu zaspievajte v karaoke We are the Champions od kapely Queen. V prípade, že nemáte apartmán v hoteli s toboganom alebo šmykľavkou a deti do vás stále hučia ako stará tatramatka, že chcú vodný svet, zoberte ich vyblázniť sa. V Makadi Bay je aj aquapark Sunwing Waterworld Makadi , kde deti objavia všetko, o čom si myslia, že by poriadny vodný svet mal mať. A nemyslite si, deti to vedia veľmi dobre posúdiť.

VYDAJTE SA NA VÝLET

Keby sa vo vás prebudil duch spoznávania a cestovania a chceli by ste sa pozrieť za hranice Makadi Bay, máte hneď niekoľko možností. Prvou z nich je denný výlet do mesta Luxor. Čo tu uvidíte? Konečne trochu histórie, ktorej je v Egypte o kúsok menej ako zrniek piesku v púšti. Najväčším lákadlom tohto výletu je chrám Karnak. Istotne si hovoríte, že čo by to bolo za dovolenku v Egypte, keby ste nevideli pyramídy v Gíze. A máte tak trochu pravdu. Jednodňový výlet do Gízy si môžete urobiť aj z Makadi Bay. Uvidíte pyramídy, Sfingu, múzeum a budete mať dosť času aj na behanie po obchodoch či trhoch. Tí, ktorí majú radšej slobodu a vietor vo vlasoch, si môžu požičať štvorkolky a zajazdiť si po púšti. Alebo môžu skúsiť aj džípy. V tých si však musíte otvoriť okná, aby ste cítili vietor vo vlasoch a zrejme aj piesok v ústach. Každopádne na piesočných dunách sa dá super vyblázniť.

Dovolenka v Makadi Bay nie je pre každého, nie je pre tých, ktorí potrebujú spoznávať neustále nové veci, behať za pamiatkami a užívať si historickú atmosféru. Ak radšej oddychujete, rochníte sa na lehátku a užívate si komfort, tento egyptský rezort je pre vás to pravé. A keď začnete mať strach, že by vám mohli atrofovať svaly, skočíte do mora, bazéna alebo na golfové ihrisko a trochu sa rozhýbete. Ale nie príliš, ste na dovolenke, nezabúdajte na to.

Často kladené otázky o destinácii Makadi Bay