Hotely, Hurgada (Red Sea Governorate, Egypt)

  85 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
  75 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
  76 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
  27 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 1. 118 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 2. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 3. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 4. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 5. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 6. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hotely, Hurgada

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Hurgada, Egypt. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Hurgada - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Hurgada ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Hurgada

 • 93 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • 36 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024
  27 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hurgada: Letovisko predurčené stať sa dovolenkovým rajom

Postaviť výnimočné mesto v púšti je takým bežným koníčkom miliardárov. Dubaj a Las Vegas by o tom vedeli hovoriť, keby nemali betónový neónový jazyk. Hurgada je dovolenkový raj postavený uprostred púšte. Mladé mesto, ktoré vzniklo na začiatku 20. storočia. Pred 30 rokmi tu boli hotely iba výnimočným zjavom, dnes ich tu je viac ako 250. Takže vám je jasné, že veľa histórie a byzantskej architektúry tu nenájdete. Ale nudiť sa tu rozhodne nebudete – pláže, kryštálové more, vodné športy, šnorchlovanie, potápanie, výlety loďou a čo je najlepšie, na svoje si tu prídu rodiny s deťmi, mladí s vysokými nárokmi na nočný život a aj ľudia, ktorí si už vrásky prestali počítať. Čo vás teda čaká v Hurgade?

PODMORSKÝ SVET A VÝNIMOČNÉ HOTELOVÉ REZORTY

Ktovie, prečo sa Červené more volá červené, keďže minimálne v Hurghade je tyrkysové a priezračné. Lepšia pozvánka na prehliadku korálových útesov a pestrofarebných rýb vám už nepríde. Šnorchlovanie je ideálnym spestrením návštevy pláže. Keby vám šnorchlovanie nestačilo, môžete navštíviť potápačskú školu, kde vás zaučia do tajov podmorského sveta a jeho skúmania. Máte strach, že vás do nohy pod morom pohryzie malý Nemo alebo vás do temných hlbín stiahne kraken? Užite si bezpečnú plavbu na lodi s preskleným dnom , kde na vás nedočiahne žiadne chápadlo. Hurgada sa tiahne po pobreží, ktoré lemujú hotely a rezorty, približne 40 kilometrov. Kde nájdete najlepšie ubytovanie? Luxusný hotel so špičkovým vybavením je Steigenberger Al Dau Beach. Obľúbeným miestom sú aj apartmány Green Garden Resort. Obe miesta ponúkajú skvelé podmienky na potápanie na ich plážach.

Podmorský svet bez toho, aby ste sa museli namočiť a ofúkal vás vietor na lodi, nájdete aj v meste. Navštívte Grand Aquarium Hurgada. To „grand“ je v názve úplne zaslúžene. Svojou plutvou vám tu cez sklo zakývajú žraloky, korytnačky či raje. A samozrejme nechýbajú ani zbožňované podvodné tunely, ktoré fascinujú nielen deti, ale aj dospelých. Dostali ste chuť vyblázniť sa vo vode ako raje, ktoré sa vám predvádzali? Navštívte niektorý z miestnych aquaparkov. Nekonečné tobogany, šmykľavky a raj pre deti nájdete v Jungle Aqua Park. Ten je súčasťou hotela s rovnakým menom. Tobogany, ktoré sa krútia ako hady, bazény, vodopády či vodné bary nájdete v aquaparku Sindbad. Najväčším „zábavným parkom“ je však plávanie s delfínmi. To v Hurgade nájdete v Dolphinelle. Žiadny piskľavý zvuk nie je roztomilejší ako ten, ktorý vydáva delfín. Chcete si užiť teplejšiu vodu, pokojnejšiu atmosféru a kúpele? Tie vám ponúkne aj s fitness centrom hotel Fort Arabesque.

NESEĎTE IBA V REZORTE A CHOĎTE NA VÝLET

Jasné, v rezorte je vám super, nič vám nechýba. Drink v ruke, lehátko pod vami a pred vami hotelový bazén. Spestrite si dovolenku. Spravte si deň plný aktivít. Aké máte možnosti? Keď je niečo obľúbené, neznamená to, že sa vám to automaticky bude páčiť. No obľúbený výlet na ostrov Giftun sa vám páčiť rozhodne bude. Doplávať tam môžete iba vtedy, keď ste účastník triatlonu, no loďou ste tam za hodinku. Nájdete tam úžasnú pláž s bielym pieskom, tyrkysové more a tú najpriezračnejšiu vodu v Červenom mori. Rozhodne najlepšie miesto na potápanie v Hurgade. Skutočný raj, z ktorého vás nikto nevyženie. Nanajvýš iba vaša loď, ktorou sa vrátite späť. Ďalšou možnosťou, ako si užiť deň na maximum, je jazda na džípe po púšti a následné barbecue s beduínmi. A kde sa vaša cesta začína? Všetky hotely, v ktorých bývate sú štartovacím miestom. Tam si po vás príde sprievodca a výlet sa môže začať.

Vymeňte hotelové jedlo za pravé egyptské špeciality. Pretože cestovanie a dovolenka je aj o spoznávaní novej kultúry, kuchyne, ľudí a zvykov. Kde môžete zájsť na skvelú egyptskú večeru? Všetko pod jednou strechou nájdete v Alf Leila We Leila. Je to egyptský večer, ako by bratia Česi povedali, se vším všudy. Egyptské jedlo, brušné tanečnice, svetelná šou v štýle pyramíd a akrobati jazdiaci na koni. Pripravte sa však na to, že to bude trvať pomerne dlho. Vyhraďte si zo svojho dovolenkového harmonogramu 6 hodín. No od smädu a hladu tu určite nezomriete. Vyhraďte si miesto vo svojom dovolenkovom žalúdku na trojchodové menu. Chcete zažiť niečo, čo nie je vyrobené turistom namieru? Hurgada ponúka skvelé príležitosti. Navštívte reštauráciu El Joker Seafood a vychutnajte si tradičné egyptské jedlá. Reštaurácia Gamila je ďalšie typické miesto, kde nájdete mix egyptskej a libanonskej kuchyne. Príjemné prostredie, čerstvé suroviny, jednoduché, ale chutné jedlá. To je Gamila.

VYRAZTE NA PÁRTY

Po celodennom oddychu na pláži a opaľovaní sa, je načase rozhýbať svoje kosti a obuť si tanečné topánky. Kde v Hurghade nájdete podniky, kde to žije? Zábavu pre ľudí, ktorí si chcú zakývať bokmi, poskytujú aj samotné hotely. Dobrú diskotéku nájdete napríklad v hoteli Hilton Hurghada Plaza . No medzi najlepšie disko kluby určite patrí Papa’s Beach Club. Stovky mladých ľudí, skvelý DJ, open air, drinky na bare. V tomto podniku viete, že sa vaša noc pretiahne. Ďalším podnikom do partie, kde to žije a na parkete horia tanečné črievice, je Ministry of Sound. Do tanca vám zahrajú väčšinou house a R&B pesničky. Open air podnik, kde sa zmestí až 1500 ľudí a vedzte, že táto kapacita býva z veľkej časti zaplnená. A čo robiť po prežúrovanej noci?

Zájdite na pláž, kde vám šumenie mora vyženie z hlavy včerajšie šumenie. Nudí vás už tá hotelová? Objavte tie najlepšie pláže v Hurgade. Zájdite sa okúpať na Soma Bay. Nie náhodou si toto miesto ako svoje sídlo vybrali hotely ako Kempinski či Sheraton. Čakajú tu na vás udržiavané pláže so skvelými službami a jemným pieskom. Makadi Bay je ďalším miestom, kde sa oplatí zájsť. Navštíviť ju je však lepšie koncom sezóny, pretože je tu veľa hotelov a pláž niekedy býva preplnená. Najvýnimočnejším miestom na kúpanie, keď nepočítate ostrov Giftun, je pláž El Gouna. A keď sa vám nechce chodiť za kúpaním, ostaňte na tej svojej pláži. Hurgada má všetky pláže na vysokej úrovni.

Máte radi pokojnú dovolenku na pláži bez toho, aby ste museli chodiť po pamiatkach? Máte radšej potápanie ako návštevu múzea? Máte radšej opaľovanie na pláži ako potulky starými štvrťami? Potom je Hurgada pre vás ako stvorená. Červené more, ktoré je tyrkysové, služby na najvyššej úrovni, vytrvalé ničnerobenie, skúmanie podmorského sveta, špičkové hotelové rezorty a chytanie bronzu, toto všetko tu na vás čaká. Tak zbytočne neotáľajte a navštívte tento dovolenkový raj čo najskôr.

Our top-rated cheap hotels in Hurgada

 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • 197 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024
 • 29 € za noc
  Očakávaná cena za:7/2024
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  29 € za noc
  Očakávaná cena za:8/2024

Často kladené otázky o destinácii Hurgada