Ubytovania v meste Musashino v blízkosti Nakano Sun Plaza Hall (Musashino, Japonsko)
- Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
JR-East Hotel Mets Koenji
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 5 stránokod 97 €Business Hotel Crescent
2 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 3 stránokod 56 €COCOSHUKU Nakano
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 89 €illi Esu Nakano
4 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyKeio Plaza Hotel Tokyo
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 273 €Smile Hotel Tokyo Asagaya
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 5 stránokod 58 €Keio Presso Inn Shinjuku
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyRyokan Ichinao
2 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 2 stránokod 51 €Nakano World Hotel
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 2 stránokod 163 €Hotel Route-Inn Tokyo Asagaya
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 78 €HOTEL LiVEMAX Takadanobaba Ekimae
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 68 €FLEXSTAY INN Ekoda
2 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 5 stránokod 63 €Hotel Chinzanso Tokyo
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 303 €67 Apt Koenji Tokyo
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyLUANAHOTEL IN KOUENJI
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyAPA Hotel & Resort Nishishinjuku Gochome Ekimae Tower
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 85 €Hotel Gracery Shinjuku
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 4 stránokod 130 €Toyoko Inn Shinjuku Kabuki-Cho
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyShinjuku Global Hotel
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 74 €Shinjuku Washington Hotel
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 7 stránokod 106 €Tokyo Plaza Hotel
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyHOTEL LiVEMAX Shinjuku Kabukicho
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 5 stránokod 76 €Hotel Metropolitan Tokyo Ikebukuro
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 180 €Hotel Sunroute Plaza Shinjuku
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 199 €Hotel Rose Garden Shinjuku
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 146 €Daiwa Roynet Hotel Nishi Shinjuku
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 8 stránokod 193 €Tokyo Business Hotel
3 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyNishitetsu Inn Shinjuku
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 123 €Hotel Kabuki
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 2 stránokod 257 €Hotel Groove Shinjuku
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 5 stránokod 300 €Hotel Opera
5 Počet hviezdičiekVyberte dátumy a pozrite si presné cenyShinjuku Granbell Hotel
4 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 9 stránokod 137 €Kizen Villa
5 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 3 stránokod 235 €Premier Hotel Cabin Shinjuku
3 Počet hviezdičiekPozrieť ceny z(o) 6 stránokod 85 €
Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.