Na Moráni 15, Praha, 12000, Česká republika
od77 €
Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
Zobraziť ceny
Best Western Hotel Moran
Best Western Hotel Moran
Best Western Hotel Moran
Best Western Hotel Moran
Best Western Hotel Moran

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

od77 €
Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od57 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od30 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od26 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od47 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od81 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od84 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • od159 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od83 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • od66 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • od92 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od53 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od53 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny

Cenový trend

Na základe priemerných cien na stránke trivago za posledných 30 dní
234 €
115 €
0 €

Sat, 11.07.26

216 €

Sun, 12.07.26

154 €

Mon, 13.07.26

170 €

Tue, 14.07.26

159 €

Wed, 15.07.26

158 €

Thu, 16.07.26

154 €

Fri, 17.07.26

180 €

Sat, 18.07.26

190 €

Sun, 19.07.26

165 €

Mon, 20.07.26

169 €

Tue, 21.07.26

170 €

Wed, 22.07.26

167 €

Thu, 23.07.26

153 €

Fri, 24.07.26

194 €

Sat, 25.07.26

234 €

Sun, 26.07.26

153 €

Mon, 27.07.26

159 €

Tue, 28.07.26

167 €

Wed, 29.07.26

156 €

Thu, 30.07.26

140 €

Fri, 31.07.26

173 €

Sat, 01.08.26

191 €

Sun, 02.08.26

153 €

Mon, 03.08.26

161 €

Tue, 04.08.26

162 €

Wed, 05.08.26

162 €

Thu, 06.08.26

181 €

Fri, 07.08.26

228 €

Sat, 08.08.26

224 €

Sun, 09.08.26

137 €

Mon, 10.08.26

159 €

Tue, 11.08.26

169 €

Wed, 12.08.26

166 €

Thu, 13.08.26

164 €

Fri, 14.08.26

189 €

Sat, 15.08.26

177 €

Sun, 16.08.26

147 €

Mon, 17.08.26

167 €

Tue, 18.08.26

151 €

Wed, 19.08.26

160 €

Thu, 20.08.26

165 €

Fri, 21.08.26

184 €

Sat, 22.08.26

183 €

Sun, 23.08.26

X

Mon, 24.08.26

159 €

Tue, 25.08.26

163 €

Wed, 26.08.26

155 €

Thu, 27.08.26

166 €

Fri, 28.08.26

186 €

Sat, 29.08.26

190 €

Hodnotenia

8,6
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 5 079 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Praha

Hodnotenia hostí

Vynikajúce65%
Veľmi dobré26%
Dobré8%
Prijateľné0%
Nedostatočné1%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Klimatizácia
  • Reštaurácia

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Vstupná hala
  2. Expresný príchod/odchod
  3. Parkovanie
  4. Domáce zvieratá povolené
  5. Supermarket
  6. Nefajčiarske izby
  7. Reštaurácia
  8. 24-hodinová recepcia
  9. Nakupovanie v butikoch v ubytovacom zariadení
  10. Služby práčovne
  11. WiFi v lobby
  12. Prístup k faxu/modemu

Vybavenie izby

  1. Vaňa
  2. Kúpeľňa so sprchou
  3. Žehliaca doska
  4. Otvárateľné okná
  5. Televízor
  6. fén
  7. Ústredné kúrenie
  8. Klimatizácia
  9. Satelitná TV
  10. Stôl
  11. Telefón
  12. Trezor v izbe

Prístupnosť

  1. Bezbariérové parkovanie

Lokalita

Na Moráni 15, Praha, 12000, Česká republika

Vzdialenosť od ubytovania Best Western Hotel Moran

Karlovo náměstí:0.1 km

Vyšehrad:1.1 km

Astronomical Clock:1.5 km

Charles Bridge:1.5 km

Praha:1.7 km

Pražský Hrad:2.2 km

Katedrála Svätého Víta:2.2 km

Velký Strahovský Stadion:2.2 km

Tapirs:4.7 km

Gorillas:4.7 km

Red Pandas:4.8 km

Václav Havel Airport Prague:11.3 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Na Moráni 15, Praha, 12000, Česká republika

Často kladené otázky týkajúce sa Best Western Hotel Moran

  • Je v Best Western Hotel Moran k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Best Western Hotel Moran neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Best Western Hotel Moran povolené domáce zvieratá?

    Áno, Best Western Hotel Moran povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v Best Western Hotel Moran k dispozícii parkovisko?

    Áno, Best Western Hotel Moran pre svojich hostí poskytuje Parkovanie, Bezbariérové parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Best Western Hotel Moran?

    Príchod do hotela Best Western Hotel Moran je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Best Western Hotel Moran?

    Best Western Hotel Moran sa nachádza na adrese Na Moráni 15, 12000 Praha, Česká republika.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Praha

  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Belvedere
    8,1Veľmi dobré (hodnotenia: 13 791)
    1.4 km >> Old Town Square
    od50 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    OREA Hotel Pyramida Praha
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 29 608)
    2.2 km >> Karlov most
    od58 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Mama Shelter Prague
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 10 654)
    1.8 km >> Old Town Square
    od71 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Comfort Hotel Prague City East
    8,8Vynikajúce (hodnotenia: 7 121)
    Praha, 5.3 km >> Centrum mesta
    od67 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Wellness Hotel Step
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 16 736)
    0.7 km >> O2 Aréna
    od42 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Adria Hotel Prague
    8,0Veľmi dobré (hodnotenia: 3 633)
    0.6 km >> Old Town Square
    od67 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Unitas Hotel
    9,4Vynikajúce (hodnotenia: 6 481)
    0.6 km >> Karlov most
    od54 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Grand Hotel International
    8,7Vynikajúce (hodnotenia: 18 401)
    2.8 km >> Karlov most
    od52 €
    Pozrieť ceny z(o) 9 stránok
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Don Giovanni Hotel Prague - Great Hotels of The World
    8,9Vynikajúce (hodnotenia: 47 151)
    3.1 km >> O2 Aréna
    od55 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Best Western Hotel Moran