Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Hotel Bardejov
Hotel Bardejov
Hotel Bardejov
Hotel Bardejov
Hotel Bardejov

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

  • Wi-fi zdarma
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Podobné ubytovania

    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Klimatizácia
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Klimatizácia
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Wellness
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Wellness
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Domáce zvieratká povolené
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    • Domáce zvieratká povolené
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    • Wi-fi zdarma
    • Bazén
    • Parkovanie
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Reštaurácia
  • Hotelový bar

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Vstupná hala
  2. Expresný príchod/odchod
  3. Parkovanie
  4. Terasa
  5. Domáce zvieratá povolené
  6. Bar
  7. Nefajčiarske izby
  8. Reštaurácia
  9. 24-hodinová recepcia
  10. Snack bar
  11. WiFi v lobby
  12. Práčka

Pre deti

  1. Detská postieľka

Wellness

  1. Masáže
  2. Starostlivosť o telo
  3. masáž horúcimi kameňmi

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup
  2. Bezbariérová kúpeľňa
  3. Bezbariérové parkovanie
  4. Bezbariérový prístup na izbe

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Žehliaca doska
  3. Televízor
  4. fén
  5. Ústredné kúrenie
  6. Satelitná TV
  7. Stôl
  8. Trezor v izbe
  9. WiFi (izba)
  10. Bezplatná Wi-Fi na izbách
  11. Televízor s plochou obrazovkou

Charakteristiky hotela

  1. Vhodné pre rodiny s deťmi

Lokalita

Toplianska 23, 08501, Bardejov, Slovensko

Vzdialenosť od ubytovania Hotel Bardejov

Bazilika svätého Egidia:0.6 km

Bardejov:0.8 km

Vojenský Cintorín I. Svetovej Vojny:17.2 km

Medzinárodné letisko Košice:70.7 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Toplianska 23, 08501, Bardejov, Slovensko

Často kladené otázky týkajúce sa Hotel Bardejov

  • Je v Hotel Bardejov k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Hotel Bardejov neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Hotel Bardejov povolené domáce zvieratá?

    Áno, Hotel Bardejov povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v Hotel Bardejov k dispozícii parkovisko?

    Áno, Hotel Bardejov pre svojich hostí poskytuje Parkovanie, Bezbariérové parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Hotel Bardejov?

    Príchod do hotela Hotel Bardejov je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Hotel Bardejov?

    Hotel Bardejov sa nachádza na adrese Toplianska 23, 08501 Bardejov, Slovensko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Bardejov

  • Penzión Adrián
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Hotel Alexander
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Hotel Bardejov
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Bellevue Hotel And Resort
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Penzión Fistra
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Šomka
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Ośrodek Uzdrowiskowy Biawena
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Willa Anna Maria
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
  • Dom Gościnny Orange
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny

Destinácie v blízkosti hotela Hotel Bardejov