Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny
Hotel Miramare
Hotel Miramare
Hotel Miramare
Hotel Miramare
Hotel Miramare

Porovnanie s podobnými ubytovaniami

Vybraté ubytovanie

Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
Zobraziť ceny

Podobné ubytovania

  • od105 €
    Pozrieť ceny z(o) 8 stránok
    Zobraziť ceny
  • od40 €
    Pozrieť ceny z(o) 7 stránok
    Zobraziť ceny
  • od124 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • od117 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • od61 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od119 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • od156 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od111 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • od148 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny

Hodnotenia

9,1
Vynikajúce
na základe hodnotení v počte 435 z najobľúbenejších 
stránok

Nadpriemerné hodnotenie v meste Caorle

Hodnotenia hostí

Vynikajúce78%
Veľmi dobré15%
Dobré5%
Prijateľné0%
Nedostatočné2%

Top vybavenie

  • WiFi v lobby
  • WiFi na izbe
  • Parkovanie
  • Domáce zvieratká povolené
  • Klimatizácia
  • Hotelový bar

Všetko vybavenie

Vybavenie ubytovacieho zariadenia

  1. Kaviareň
  2. Vstupná hala
  3. Expresný príchod/odchod
  4. Výťah
  5. Parkovanie
  6. Terasa
  7. Domáce zvieratá povolené
  8. Bar
  9. Hotelový trezor
  10. Nefajčiarske izby
  11. Pláž
  12. Slnečníky

Prístupnosť

  1. Bezbariérový prístup

Vybavenie izby

  1. Kúpeľňa so sprchou
  2. Otvárateľné okná
  3. Televízor
  4. fén
  5. Ústredné kúrenie
  6. Klimatizácia
  7. Satelitná TV
  8. Stôl
  9. Malý salónik
  10. Telefón
  11. Trezor v izbe

Športové vybavenie

  1. Požičovňa bicyklov
  2. Golfové ihrisko
  3. Minigolf
  4. Jazda na koňoch
  5. Vodný park

Lokalita

Via G. Marconi, 29, 30021, Caorle, Taliansko

Vzdialenosť od ubytovania Hotel Miramare

Caorle:0.7 km

Museo Nazionale di Archeologia del Mare:1.2 km

Happy Arena:4.8 km

Parco Zoo Punta Verde:15.9 km

Faro di Punta Tagliamento:17.4 km

Piazza Torino:17.6 km

Stadio Guido Teghil:19.1 km

Lison:19.7 km

Museo Nazionale Concordiese:20.2 km

Stadio Pier Giovanni Mecchia:20.3 km

Palazzo Marzotto:20.3 km

Venice Marco Polo Airport:42.8 km

Explore nearby attractions

Informácie o ubytovacom zariadení

Via G. Marconi, 29, 30021, Caorle, Taliansko

Často kladené otázky týkajúce sa Hotel Miramare

  • Je v Hotel Miramare k dispozícii bazénová oblasť?

    Nie, Hotel Miramare neponúka bazénové oblasti.

  • Sú v Hotel Miramare povolené domáce zvieratá?

    Áno, Hotel Miramare povoľuje domáce zvieratá. Podmienky sa však môžu líšiť v závislosti od typu izby alebo dostupnosti. Pre konkrétne podmienky týkajúce sa domácich zvierat sa prosím obráťte priamo na hotel.

  • Je v Hotel Miramare k dispozícii parkovisko?

    Áno, Hotel Miramare pre svojich hostí poskytuje Parkovanie.

  • Kedy je možný príchod a odchod v Hotel Miramare?

    Príchod do hotela Hotel Miramare je k dispozícii od: . Čas odchodu je do .

  • Kde sa nachádza Hotel Miramare?

    Hotel Miramare sa nachádza na adrese Via G. Marconi, 29, 30021 Caorle, Taliansko.

Informácie o cenách a dostupnosti, ktoré dostávame z rezervačných stránok, sa neustále menia. To znamená, že na rezervačnej stránke nemusíte vždy nájsť presne rovnakú ponuku, ktorú ste videli na lokalite trivago.

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Caorle

  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Touring
    8,3Veľmi dobré (hodnotenia: 497)
    Caorle, 1.4 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Principe
    9,0Vynikajúce (hodnotenia: 1 292)
    Caorle, 1.1 km >> Centrum mesta
    od171 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Excelsior
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 478)
    Caorle, 1.5 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Miramare
    9,1Vynikajúce (hodnotenia: 435)
    Caorle, 0.7 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Europa
    9,2Vynikajúce (hodnotenia: 471)
    Caorle, 1.6 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 4 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Elite
    9,3Vynikajúce (hodnotenia: 1 875)
    Caorle, 0.9 km >> Centrum mesta
    od164 €
    Pozrieť ceny z(o) 5 stránok
    Zobraziť ceny
  • Obľúbená voľba
    5 Počet hviezdičiek
    Hotel
    THE ONE CAORLE - Hotel & Apartments
    8,4Veľmi dobré (hodnotenia: 2 600)
    Caorle, 0.5 km >> Centrum mesta
    od228 €
    Pozrieť ceny z(o) 2 stránok
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Antonella
    6,1(hodnotenia: 730)
    Caorle, 0.3 km >> Centrum mesta
    Vyberte dátumy a pozrite si presné ceny
    Zobraziť ceny
  • 3 Počet hviezdičiek
    Hotel
    Hotel Catto Suisse
    8,6Vynikajúce (hodnotenia: 747)
    Caorle, 0.7 km >> Centrum mesta
    od114 €
    Pozrieť ceny z(o) 6 stránok
    Zobraziť ceny

Destinácie v blízkosti hotela Hotel Miramare