Hotely, Lido di Jesolo (Benátsko, Taliansko)

  423 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 1. 365 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  84 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  122 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 2. 122 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 3. 50 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 4. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 5. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 6. Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Hotely, Lido di Jesolo

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Lido di Jesolo, Taliansko. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Lido di Jesolo - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Lido di Jesolo ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Lido di Jesolo

 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť

Lido di Jesolo: Potešíte rodinu, ale aj svoje mladé ja

Jesolo je maličké mesto v benátskej provincii. Lido di Jesolo je v doslovnom preklade pláž mestečka Jesolo, no takmer nikto mu nehovorí inak ako takto. Mestečko s viac ako 25-tisíc obyvateľmi zdobí krásna 15-kilometrová pláž, ktorú obklopujú hotely, slnečníky, dovolenkári, cukrárne, charizmatické reštaurácie, voňavé kaviarne a obrovská pohoda. Jadranské more, ktoré šteklí nohy dovolenkárov a brehy tohto mestečka, je pomerne plytké. Beriete so sebou na dovolenku aj svoju ratolesť? Nemusíte sa báť, že sa dostatočne nevyšantí. O aké poklady sa chce s vami podeliť toto roztomilé mestečko?

VODA, S KTOROU SA NUDIŤ NEBUDETE

Na pláži v Lido di Jesolo nájdete žltý piesok, slnečníky, lehátka, poriadok, skvelé služby a tyrkysové more. Hľadáte ideálnu pláž na dovolenku s malými deťmi? Práve ste ju našli. Pozvoľný vstup do mora, aký máva Jadran na severe, je veľkou výhodou. A nielen vstup, ale aj špičkový aquapark Aqualandia, ktorý je označovaný ako najlepší v celom Taliansku. Je to pravda? Vyskúšajte si to na vlastnej koži. Presvedčiť vás o tom, že je to naozaj talianska jednotka, sa budú snažiť vodné šmykľavky, detské bazény, lezecká stena, bungeejumping, jazda potrubím na kolese, plážový volejbal či 135-metrový tobogan. Akurát ste našli skvelé miesto na jednodňový výlet. A veľmi ľahko sa môže stať, že na ďalší deň tam pôjdete znova. A kde nájdete ubytovanie? Hotely lemujú celú pláž, ponuka je skutočne široká. Hotel Marco Polo je obľúbený a nie je to len kvôli jeho názvu, vyhľadávané sú taktiež rodinné apartmány Residence Progresso.

Nemáte deti a chcete vyskúšať niečo akčnejšie? Skúste windsurfing. Na Lido di Jesolo vám plachty napne vietor a dovolí sa vám vyblázniť na doske. Aj vďaka vetru môžete okrem windsurfingu vyskúšať jachtingovú školu. Na tomto kurze dostanete malú plachetnicu, na ktorej preniknete do tajov kormidlovania tohto korábu. Dokonca nemusíte mať ani kapitánsku čiapku a bielo-modré pásikavé tričko, aby sa vám to podarilo. Pripravte sa na to, že je to poriadna makačka a keď prídete späť na hotel, ľahnete si do postele a zaspíte ako zabitý. Takže je lepšie, keď sa vybláznite na mori vtedy, keď nebudete chcieť ísť na nočný prieskum tohto mestečka. Vedzte, že na dlhej promenáde nájdete okrem obchodov, kaviarničiek či reštaurácií aj nočné podniky. Jedným z najlepších nočných klubov v Lido di Jesolo je Vanilla Club. Rozhodne stojí za to, aby ste si obuli svoje tanečné topánky a zašli tam na nejaký drink.

OPUSTITE PLÁŽ, IDETE SI UŽÍVAŤ

Lido di Jesolo nie je iba o pláži, ako to naznačuje samotný názov. Hneď, ako stúpite z piesku na asfalt, nájdete dlhú promenádu. Ale ešte predtým sa uistite, či sa na pláži nekoná európska súťaž v stavaní sôch z piesku. Táto fascinujúca udalosť sa odohráva od polovice júna a výstava sôch trvá do začiatku augusta. Sochy, ktoré budete ľutovať, keď na ne dôjde polčas ich rozpadu. A čo vás čaká na promenáde? Okrem toho, že je približne 10 kilometrov dlhá, vás ohromí aj množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní či disko klubov. Všetkých nákupuchtivých poteší otváracia doba obchodov, ktorá trvá až do noci. A mlsné jazyky potešia cukrárne. Talianska zmrzlina sa dá označiť iba jediným slovom – geniálna. A presne takú tu nájdete, stačí navštíviť Gelateria Marina Di Franco Pavan a už nikdy nebudete chcieť prestať lízať.

Stredomorská kuchyňa patrí k tým najchutnejším na svete. A práve tá talianska ju posúva na úplne inú úroveň. Pizza, špagety, gnocchi, paradajková omáčka s mäsovými guličkami, to je maximálne jednoduchá kuchyňa s tým najväčším pôžitkom. Kde by ste sa v Lido di Jesolo mali ísť najesť? Zájdite na skvelé čerstvé ryby a cestoviny do Ristorante Maison Jolie. Potešia vás lacné ceny a veľké porcie. Samozrejme aj skvelá kuchyňa, ale to už je o talianskom jedle zbytočné hovoriť. Ako keby ste dokola hovorili, že voda je mokrá. Kopy mäsa, barbecue, nutnosť rezervácie a skvelé víno. Takto to v stručnosti vyzerá v reštaurácii Alla Grigliata. Po výdatnom obede je čas na poriadnu taliansku siestu. Našli ste si ubytovanie v Hotel Miami? Máte to z tejto reštaurácie iba kúsok cez ulicu. Po sieste môžete vyraziť na motokáry, ktoré máte zo svojho dočasného domova vzdialené asi desať minút. Skvelé miesto na odreagovanie. Rýchlosť vám nechutí? Zahrajte si minigolf, ktorý tu je veľmi populárny.

UŽ STE VŠETKO SKÚSILI? CHOĎTE NA VÝLET

Jednou z najobľúbenejších destinácií, kde sa vybrať z Lido di Jesolo, sú Benátk. Cesta trvá približne hodinu a pol a o celodenný výlet máte postarané. Prípadne si výlet môžete predĺžiť a nájsť si v Benátkach ubytovanie, pretože ich krása a atmosféra si vás podmania a budú vás tam chcieť udržať čo najdlhšie. Je tomu ťažké odolať. Veľkým zážitkom pre najväčších a hlavne pre malých je plavba pirátskou loďou Jolly Roger. Nemusíte mať ani drevenú nohu či pásku cez oko, aby vás na palubu pustili. Niekoľkohodinové brázdenie morských vôd je pre deti väčším pokladom ako truhlica plná zlata na opustenom ostrove. Pozrite sa aj pod hladinu mora bez toho, aby ste sa museli do vody potopiť. Navštívte Sea Life Jesolo a uvidíte chobotnice, žraloky, raje, medúzy či pirane. Deti sa potešia možnosti dotknúť sa kraba, morskej hviezdy či žraločieho vajíčka.

Gulliverlandia je ďalším miestom, kde budú deti celé bez seba. Je to spojenie vodného, zábavného a jurského parku so šou s tuleňmi, akváriom, vláčikom a ďalšími všemožnými aj nemožnými atrakciami. Aj keď sa budete silno brániť, toto miesto vás premôže a poblázni. A aké udalosti na vás v Lido di Jesolo čakajú? Koncom augusta si môžete vychutnať leteckú šou, v ktorej sa predstavia talianske a aj francúzske letky. Lietadlá urobia z neba na niekoľko hodín najväčšiu atrakciu. Okrem toho môžete 15. augusta sledovať každý rok na nebi magickú ohňostrojovú šou. A predtým, ako opustíte svoj hotel a vrátite sa domov, nevynechajte návštevu mestečka. Síce je malé, ale o to roztomilejšie. Navštívte námestie Mazzini a poprechádzajte sa po okolitých uličkách. Príjemné zakončenie pobytu.

Lido di Jesolo nie sú iba hotely, pláž, slnečníky a atrakcie. Je to oveľa viac. Je to miesto, kde zoberiete svoju rodinu a okrem toho, že sa opálite, zabavíte sa, ešte aj zocelíte svoje rodinné vzťahy. Krok vedľa určite neurobia ani mladšie generácie, pre ktoré je rodičovstvo ešte zamknuté v sejfe. Nočné kluby, vodné športy či nakupovanie ich budú sprevádzať počas celej dovolenky. A to všetko zavŕšené skvelým jedlom, priateľskou atmosférou a ako bonus - miestni sú zvyknutí na turistov, takže žiadne dohadovanie sa rukami nohami, ale dohovoríte sa pekne po anglicky či nemecky. Zamierte do tohto talianskeho mestečka a potešte svoju rodinu alebo svoje „nerodičovské“ ja. Je to na vás.

Our top-rated cheap hotels in Lido di Jesolo

 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
  97 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
  Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • 65 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024
 • 78 € za noc
  Očakávaná cena za:6/2024

Často kladené otázky o destinácii Lido di Jesolo