Hotely, Livigno (Lombardsko, Taliansko)

  168 € za noc
  Očakávaná cena za:12. 6. - 13. 6.
  123 € za noc
  Očakávaná cena za:4. 7. - 5. 7.
  161 € za noc
  Očakávaná cena za:4. 6. - 5. 6.
  118 € za noc
  Očakávaná cena za:19. 3. - 20. 3.
 1. 78 € za noc
  Očakávaná cena za:2. 5. - 3. 5.
 2. 111 € za noc
  Očakávaná cena za:4. 6. - 5. 6.
 3. 52 € za noc
  Očakávaná cena za:6. 4. - 7. 4.
 4. 40 € za noc
  Očakávaná cena za:3. 6. - 4. 6.
 5. 256 € za noc
  Očakávaná cena za:26. 8. - 27. 8.
 6. 122 € za noc
  Očakávaná cena za:14. 5. - 15. 5.

Hotely, Livigno

Nájdite úžasné lacné hotely v destinácii Livigno, Taliansko. Vyhľadávajte a porovnávajte ceny ponúk ubytovania v počte a nájdite veľmi nízke ceny na lokalite trivago.

 • Livigno - hotely vždy za najlepšiu cenu
 • Livigno ponúka tiež lacné penzióny a hostely
 • Rezervujte za skvelú cenu!

Patrí k najlepšie hodnoteným Hotels v meste Livigno

 • 80 € za noc
  Očakávaná cena za:4. 5. - 5. 5.
 • 139 € za noc
  Očakávaná cena za:11. 4. - 12. 4.
 • 96 € za noc
  Očakávaná cena za:20. 5. - 21. 5.
 • 119 € za noc
  Očakávaná cena za:29. 4. - 30. 4.
 • 180 € za noc
  Očakávaná cena za:7. 4. - 8. 4.
 • 117 € za noc
  Očakávaná cena za:2. 3. - 3. 3.
 • 71 € za noc
  Očakávaná cena za:9. 6. - 10. 6.
 • 137 € za noc
  Očakávaná cena za:7. 4. - 8. 4.
 • 106 € za noc
  Očakávaná cena za:17. 6. - 18. 6.

Livigno: Špičkové lyžiarske stredisko dostane aj nelyžiarov

Keď ste známe lyžiarske stredisko, máte dve možnosti – buď sa budete snažiť využiť zimu najlepšie, ako to ide a zarobiť toľko, aby ste prežili aj počas leta, kedy je úroda turistov slabšia, alebo im ponúknete niečo, kvôli čomu sem prídu aj v lete. Môžete si tipnúť, ktorou cestou sa vydalo Livigno. Presne tak, toto 6-tisícové talianske mestečko vie zaujať aj počas leta a nie je to tu iba samý penzión či hotel – wellness centrá, skvelé cyklistické chodníčky, jazero, príjemná turistika, prechádzky, ktoré centrum Livigna ponúka, ale aj nakupovanie. To bolo kedysi podobným lákadlom ako lyžovačka. Prečo? Pretože už v roku 1805 bolo územie mesta vyhlásené za „duty free“ zónu a to mu ostalo dodnes. Chcete si dobre zalyžovať, nájsť lacné ubytovanie, získať prehľad o miestach, ktoré sa vám oplatí navštíviť a skutočne si vychutnať pobyt? Čítajte ďalej.

VYDAJTE SA ZA DOBROU LYŽOVAČKOU

Okrem toho, že sa Livigno nachádza na švajčiarsko-talianskych hraniciach, leží aj v poriadnej výške - 1800 metrov. Práve tá robila z mesta nedostupnú a chudobnú lokalitu. To bol hlavný dôvod, prečo sa stalo bezcolnou zónou. A dnes? Dnes sa vďaka Alpám, ktoré mu v minulosti robili takú zlobu, stalo jedným z najvychytenejších lyžiarskych stredísk v Európe. V okolí je hneď niekoľko trojtisícoviek - Piz da l’Acqua, Piz Murtaröl či Piz Tea Fondada. Najobľúbenejším lyžiarskym areálom v Livigne je Carosello 3000. 35 kilometrov zjazdoviek v skvelom stave, viac ako 30 zjazdoviek, najvyšší bod tohto lyžiarskeho strediska je 2796 metrov vysoká Vetta Blesaccia , množstvo škôl, svahov pre profíkov, začiatočníkov a aj deti. Chcete mať ten najlepší lyžiarsky zážitok? Carosello 3000 sa oň postará. Chcete si nájsť ubytovanie blízko areálu, aby ste nemuseli chodiť za lyžovačkou skibusom? Hotel Astoria vám okrem príjemných izieb ponúkne sauny, detské ihrisko či tenisový kurt. Ďalšou dobrou voľbou je príjemný penzión Alegra postavený v typickom livingskom štýle.

Ďalším skvelým areálom v Livigne je Mottolino. To funguje už od roku 1958, takže niečím musí byť výnimočné, keď sa dožilo takéhoto úctyhodného veku. Čím? Okrem udržiavaných svahov pre skúsených lyžiarov, ale aj pre tých, ktorí majú problém urobiť „citrón“ s lyžami, je to raj pre snoubordistov. Tí, ktorí majú radšej miesto dvoch dosiek na nohách jednu veľkú, si tu užijú rôzne tyčky, skokanské mostíky či rampy. Okrem toho sú tu na vysokej úrovni aj lyžiarske školy, či už pre deti, alebo starších. Tá najvyhlásenejšia sa volá Scuola Sci Azzura. Mottolino Fun Park ani počas leta nezaháľa a nezmení sa na zelené lúky, keď nie je sneh, žije to tu hlavne bikermi. Cyklistické trate v náročnom teréne, drevené lávky, skoky či kamenné chodníčky sú veľkým lákadlom pre vyznávačov adrenalínovej jazdy na dvoch kolesách. Livigno myslí aj na bežkárov, pre ktorých je pripravených približne 30 kilometrov tratí.

ČO ROBIŤ, KEĎ LYŽE OSTALI DOMA

Keď ste sem prišli lyžovať a lyže ostali doma, žiaden problém, môžete využiť ktorúkoľvek z požičovní. Čo tu môžete robiť, keď ste si ich nechali úmyselne doma? Veľkým lákadlom je jazero Lago di Livigno alebo aj Lago del Gallo , môžete sa prechádzať okolo neho a vychutnávať si ďalšie z majstrovských diel, o ktoré sa postarala príroda alebo si môžete požičať kajak či paddleboard a plaviť sa po ňom. A čo kúpanie? Nuž, ak nemáte neoprén, mrožiu kožu alebo nepatríte k ľadovým medveďom, na kúpanie to veľmi nie je. Predsa len výška 1805 metrov nad morom urobí s teplotou vody svoje. Keby ste si chceli svoj pobyt v Livigne spríjemniť aj vodou, z ktorej nemáte zimomriavky pripomínajúce vrcholy alpských hôr, navštívte zábavné centrum Aquagranda. Super miesto pre deti, ktoré si chcú užiť vodný hrad, vírivky, tobogany, šmykľavky či vodné trysky a zároveň pre tých, ktorí chcú zregenerovať svoje telo po túre, lyžovačke alebo len tak v saune, wellness centre, na masáži alebo v tureckých kúpeľoch. Okrem toho tu je aj posilňovňa, plavecké bazény či rôzne skrášľovacie kúry. Hľadáte ubytovanie v blízkosti tohto vodného raja? Trojhviezdičkový hotel Adele je odtiaľto vzdialený iba 5 minút pešo.

Dobrým miestom, kde sa môže vyblázniť opäť celá rodina, je Larix Park, ktorý je súčasťou Mottolino Fun Parku. Čo tu na vás čaká? Tak trochu sa zahráte na pavúky – lanové siete medzi stromami, laná, po ktorých musíte prejsť z jednej plošiny na druhú, drevené tunely, cez ktoré sa musíte dostať na druhú stranu. Deti sa dostanú do víru zábavy a vy sa dostanete do detských čias. Ale čo by to bol za výlet, keby ste nevideli centrum mesta? Livigno sa síce nepýši žiadnymi svetoznámymi pamiatkami, no prechádzka po hlavnej ulici je príjemná. Nájdete tu Kostol sv. Márie, ktorý bol postavený v 19. storočí na základoch pôvodného kostola z 15. storočia, desiatky obchodov s veľmi príjemnými cenami a nejeden hotel či penzión. Keby ste tu hľadali hostel či podobné lacné ubytovanie, všetko sú to tradičné penzióny či rodinné hotely. Ak by ste chceli skočiť do nejakého bistra či baru, určite skúste Bivio alebo Marcos Pub.

ZDÁ SA VÁM LIVIGNO MALÉ? CHOĎTE NA VÝLET

Aj keď Livigno má prakticky všetko pre každého, po pár dňoch môžete mať chuť na výlet. Ale kam sa vybrať? Vydajte sa rovno za hranice, do neďalekého Švajčiarska. St. Moritz sa nachádza 60 kilometrov od Livigna, čo je približne hodina cesty autom. A čím sa bude snažiť toto švajčiarske mesto urobiť na vás dojem? Hlavne neskrotnou prírodou, veď najvyšší vrchol východných Álp, Piz Bernina, sa hrdo týči len pár kilometrov od mestečka. Okrem toho je tu olympijská bobová dráha, jazero a určite nevynechajte ani reštauráciu na vrchu Muottas Muragl – super jedlo, jedinečný výhľad na okolie a poviete si, že už len kvôli tomuto tá hodina cesty sem za to stála. Ďalšou možnosťou je malé kúpeľné mesto Scuol. Tiež na území Švajčiarska a cesta sem trvá tiež hodinu. Tu sú najväčším lákadlom termálne kúpele Engadin Bad, kde sa môžete kúpať pod holým nebom, obklopený štítmi hôr aj počas treskúcej zimy.

Livigno nie je iba klasické lyžiarske stredisko, v ktorom sa počas leta stretávajú na ulici iba miestni. Aj počas leta má čo ponúknuť a o tom, že toho nie je málo svedčia športovci či profesionálne tímy, ktoré sa tu pripravujú – cyklisti, korčuliari či bežci na lyžiach. A keď k tomu pridáte aj vodný svet a zábavné parky, miesto pre rodinnú dovolenku máte takmer vybrané. Vyberáte si lyžovačku dopredu a nemáte istotu, že v stredisku bude sneh? Vyberte si Livigno, lebo aj keby tu nebol, nudiť sa nebudete.

Our top-rated cheap hotels in Livigno

 • 115 € za noc
  Očakávaná cena za:3. 7. - 4. 7.
 • 157 € za noc
  Očakávaná cena za:22. 6. - 23. 6.
 • Vyberte dátumy a zobrazte ceny a dostupnosť
 • 150 € za noc
  Očakávaná cena za:9. 4. - 10. 4.
 • 200 € za noc
  Očakávaná cena za:11. 7. - 12. 7.
 • 199 € za noc
  Očakávaná cena za:20. 3. - 21. 3.
 • 137 € za noc
  Očakávaná cena za:1. 7. - 2. 7.
 • 106 € za noc
  Očakávaná cena za:17. 6. - 18. 6.
 • 101 € za noc
  Očakávaná cena za:6. 4. - 7. 4.

Hotely Livigno

Zaujímať by vás mohli aj nasledujúce hotely...

Mestské časti - Livigno

Zaujímavé miesta - Livigno

Najobľúbenejšie destinácie

Ďalšie často vyhľadávané destinácie